Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS
Football » Today » All Games
Bet on Football from your mobile with 1xbet!
ENGLAND: Premier League
21:00Arsenal - Chelsea -:-SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Group Stage
00:00Caracas (Ven) - Rosario Central (Arg) -:-00:00Estudiantes L.P. (Arg) - Gremio (Bra) -:-
ALGERIA: Ligue 2
16:00Bordj Menail - Annaba -:-ALGERIA: Algeria Cup
22:00MC Alger - Constantine -:-ARGENTINA: Primera Nacional
02:10Quilmes - Patronato 2:200:00Ferro - Alvarado -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
01:00Sportivo Belgrano - Gimnasia E.R. 1:0ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Laferrere - San Martin Burzaco -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Berazategui - Claypole -:-20:30Justo Jose de Urquiza - Leandro N. Alem -:-
ARGENTINA: Reserve League - First stage
20:00Barracas Central 2 - Atl. Tucuman 2 -:-20:00Godoy Cruz 2 - Boca Juniors 2 -:-
20:00Racing Club 2 - Banfield 2 -:-
20:00Velez Sarsfield 2 - Belgrano 2 -:-
ARMENIA: Premier League
15:00BKMA - Shirak Gyumri -:-17:00Urartu - Noah -:-
ARMENIA: First League
14:00Alashkert 2 - FC Gandzasar -:-ARUBA: Division di Honor - Relegation
01:00Unistars - Atl. Deportivo 6:103:00Santa Fe - Real Koyari -:-
ASIA: AFC Champions League - Play Offs
20:00Al Hilal (Sau) - Al Ain (Uae) -:-ASIA: AFC Cup - Play Offs
18:00Al Nahda (Oma) - Al Ahed (Leb) -:-ASIA: AFC Asian Cup U23
17:30Kuwait U23 - Malaysia U23 -:-17:30Uzbekistan U23 - Vietnam U23 -:-
AUSTRALIA: NPL Queensland
12:30Redlands - Moreton City Excelsior -:-AUSTRALIA: Queensland Premier League
11:30Eastern Suburbs - Mitchelton -:-12:15Ipswich - Southside Eagles -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Relegation Group
18:30A. Lustenau - Wolfsberger AC -:-18:30Tirol - Austria Vienna -:-
20:30BW Linz - Altach -:-
BAHRAIN: Premier League
18:00Al-Hala - Al-Shabbab -:-18:00East Riffa - Al Riffa -:-
18:00Sitra - Al-Hidd -:-
BANGLADESH: Federation Cup - Play Offs
11:00Sheikh Jamal - Bangladesh Police -:-BELGIUM: Jupiler Pro League - Conference League Group
20:30St. Liege - KV Mechelen -:-20:30St. Truiden - Gent -:-
20:30Westerlo - Leuven -:-
BOSNIA AND HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
16:00Igman K. - GOSK Gabela -:-18:00Velez Mostar - Sloga Doboj -:-
20:30Zeljeznicar - Siroki Brijeg -:-
BRAZIL: Serie B
02:00Vila Nova FC - Guarani 2:0BRAZIL: Serie C - First stage
01:00Confianca - Londrina 1:101:00Ferroviaria - ABC 1:1
BRAZIL: Maranhense - Play Offs
00:30Moto Club - Maranhao -:-BRAZIL: Goiano U20
20:30Royal U20 - Trindade U20 -:-BRAZIL: Brasileiro Women
00:00Corinthians W - Ferroviaria W 0:0BURKINA FASO: Premier League
18:00Etoile Filante - ASFA Yennega -:-18:00Majestic - Bobo-Dioulasso -:-
18:00Rahimo - Sonabel Ouagadougou -:-
18:00USFA - Vitesse -:-
CAMEROON: Elite One - Relegation Group
15:00Les Astres - Fovu Baham -:-17:00Fortuna Mfou - Bamenda -:-
17:00UMS de Loum - Union Douala -:-
CHILE: Primera B
00:00Barnechea - San Felipe 1:002:30La Serena - CD Santa Cruz 2:1
02:30U. De Concepcion - Curico Unido 2:0
COLOMBIA: Primera A - Apertura
23:00Fortaleza - Bucaramanga 0:201:10Chico - Aguilas 1:2
03:20Dep. Pasto - La Equidad 2:3
COLOMBIA: Liga Women
00:00Dep. Pasto W - Inter Palmira W 2:302:00Ind. Medellin W - Atl. Nacional W 3:4
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
04:00Guanacasteca - Herediano 1:2CYPRUS: Cyta Championship - Relegation Group
16:00Achnas - Apollon -:-18:00Zakakiou - Doxa -:-
ECUADOR: Serie B
22:00Manta - Gualaceo -:-EGYPT: Premier League
16:00Smouha - Baladiyat El Mahalla -:-19:00PostponedAl Ahly - Ceramica Cleopatra -:-
19:00Pharco - Al Masry -:-
EGYPT: Division 2 A - Relegation Group
15:30Abu Qir Semad - Misr Lel Makkasa -:-15:30Asyut Petroleum - Aswan SC -:-
15:30Gomhoriat Shebin - Dekernes -:-
15:30Makadi - Telecom Egypt -:-
15:30Nasr Taadeen - Nogoom FC -:-
ENGLAND: Championship
21:00Leicester - Southampton -:-ENGLAND: League One
20:45Cambridge Utd - Wycombe -:-20:45Cheltenham - Peterborough -:-
ENGLAND: League Two
20:45Barrow - Bradford City -:-20:45Colchester - Doncaster -:-
ENGLAND: National League - Play Offs
20:00Solihull Moors - Gateshead 3:0ENGLAND: National League North - Play Offs
20:45Alfreton - Boston Utd -:-ENGLAND: National League South - Play Offs
20:45Braintree - Bath -:-ENGLAND: NPL Premier Division
20:45Bamber Bridge - Macclesfield -:-20:45Guiseley - Worksop -:-
ENGLAND: Isthmian League Premier Division
20:45Cheshunt - Horsham FC -:-20:45Concord - Bognor Regis -:-
20:45Potters Bar - Hastings -:-
20:45Whitehawk - Enfield Town -:-
ENGLAND: Professional Development League
14:00Bristol City U21 - Hull U21 -:-14:00Cardiff U21 - Peterborough U21 -:-
14:00Ipswich U21 - Wigan U21 -:-
14:00Swansea U21 - Burnley U21 -:-
14:00Watford U21 - Coventry U21 -:-
15:00Millwall U21 - Barnsley U21 -:-
20:00QPR U21 - Birmingham U21 -:-
ENGLAND: Premier League U18
13:00West Brom U18 - Southampton U18 -:-FINLAND: Suomen Cup
18:00Kyparamaki - PEPO -:-18:30Mikkeli 2 - KeuPa -:-
19:00NuPS 2 - PPS/Old Stars -:-
FRANCE: Ligue 2
20:45Auxerre - Laval -:-20:45Bastia - Concarneau -:-
20:45Bordeaux - Dunkerque -:-
20:45Caen - Annecy -:-
20:45Grenoble - St Etienne -:-
20:45Guingamp - Angers -:-
20:45Quevilly Rouen - Amiens -:-
20:45Rodez - Paris FC -:-
20:45Troyes - Pau FC -:-
20:45Valenciennes - AC Ajaccio -:-
GERMANY: Oberliga Bremen
19:00BTS Neustadt - TURA Bremen -:-GERMANY: Oberliga Niedersachsen
18:45Arminia Hannover - BSV Rehden -:-GERMANY: Oberliga Bayern Nord
18:15Neumarkt - Eltersdorf -:-GUINEA: Ligue 1
18:00Flamme Olympique - Renaissance -:-HUNGARY: Hungarian Cup
20:00Paks - Kisvarda -:-ICELAND: Icelandic Cup
21:15Fjolnir - Selfoss -:-ICELAND: Icelandic Cup Women
20:30Kopavogur W - Grotta W -:-INDIA: ISL - Play Offs
16:00Odisha FC - Mohun Bagan -:-IRAQ: Stars League
14:45Al Karkh - Al-Qassim -:-17:15Al Zawraa - Naft Al-Basra -:-
19:30Al Najaf - Baghdad -:-
ITALY: Coppa Italia
21:00Lazio - Juventus -:-JAMAICA: Premier League - Play Offs
00:00Waterhouse - Tivoli 1:102:30Arnett Gardens - Portmore 1:1
KYRGYZSTAN: Premier Liga
13:00Aldier - Talant -:-14:00PostponedMuras United - Abdish-Ata -:-
LATVIA: Virsliga
12:00Grobina - RFS -:-16:30FK Liepaja - Jelgava -:-
LITHUANIA: A Lyga
18:00Siauliai FA - Suduva -:-MALAWI: Super League
14:30Big Bullets - Baka City -:-MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
00:45Club Tijuana U23 - Puebla U23 -:-MEXICO: Liga MX Women - Clausura
23:45Cruz Azul W - Toluca W 2:300:00Necaxa W - Mazatlan FC W 2:3
03:00Club America W - U.N.A.M.- Pumas W 3:0
05:05Monterrey W - Atl. San Luis W 7:0
NETHERLANDS: Divisie 1 U18 - Spring Season
15:00PSV U18 - AZ Alkmaar U18 -:-18:30Utrecht U18 - Ajax U18 -:-
NORTHERN IRELAND: NIFL Championship
19:45Knockbreda - H&W Welders -:-NORWAY: NM Cup
18:00Skeid - Raufoss -:-NORWAY: Toppserien Women
18:00Valerenga W - Stabaek W -:-OMAN: Professional League
15:40Al-Wahda - Al-Shabab -:-15:50Ibri - Dhofar -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
23:15San Lorenzo - Pastoreo 3:101:30Deportivo Santani - Sp. Carapegua 0:1
PERU: Liga 1 - Apertura
22:00Comerciantes Unidos - Alianza Atl. -:-PERU: Liga 2
22:30Dep. Municipal - Deportivo Coopsol -:-POLAND: Division 1
18:00Podbeskidzie - Tychy -:-18:00Zaglebie Sosnowiec - S. Rzeszow -:-
20:30R. Rzeszow - Wisla -:-
ROMANIA: Liga 1 - Relegation Group
16:00FC Voluntari - U Craiova 1948 -:-18:30FC Botosani - Din. Bucuresti -:-
SAUDI ARABIA: Division 1
17:50Al Adalah - Al Jandal -:-18:30Al Orubah - Al Kholood -:-
19:45Al-Faisaly - Al Arabi -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:00Ports Authority - Diamond Stars -:-19:00PostponedPorts Authority - Old Edwardians -:-
SOMALIA: National league
14:30Horseed - Kigs -:-SOUTH AFRICA: Premier League
19:30Mamelodi Sundowns - Sekhukhune -:-SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana - Group Stage
00:00Union La Calera (Chi) - Cruzeiro (Bra) -:-SOUTH AMERICA: South American Championship Women U20 - Final Group
23:00Argentina U20 W - Brazil U20 W -:-SWEDEN: Superettan
19:00Degerfors - Helsingborg -:-SWITZERLAND: Challenge League
19:30Bellinzona - Schaffhausen -:-19:30Xamax - Wil -:-
20:15Baden - Aarau -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00JKT Tanzania - Young Africans -:-18:00Dodoma Jiji - Simba -:-
TURKEY: Turkish Cup
19:30Ankaragucu - Besiktas -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Merw - Nebitci -:-UGANDA: Premier League
18:00Vipers - Maroons -:-UKRAINE: Championship Women - Championship Group
11:00Kolos Kovalivka W - Ladomir W -:-11:00Zhytlobud-1 W - Vorskla Poltava W -:-
UKRAINE: Championship Women - Relegation Group
11:00Veres-Rivne W - Dyn. Kyiv W -:-USA: MLS Next Pro
01:00Chicago Fire II - Carolina Core 2:1WALES: Cymru North
19:30Caersws FC - Llanidloes -:-20:30Denbigh - Bangor 1876 -:-
WORLD: Friendly International
11:00Romania U16 - China U16 -:-16:00Denmark U16 - Poland U16 -:-
18:00Spain U18 - Switzerland U18 -:-
18:55Portugal U19 - Spain U19 -:-
Bet on Football from your mobile with 1xbet!
Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Flashscore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.com website for technical reasons.