Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS
Football » Today » All Games
Bet on Football from your mobile with 1xBet!
ITALY: Serie A
20:45Genoa - Cagliari -:-SPAIN: LaLiga
21:00Barcelona - Valencia -:-ALBANIA: First Division
15:00Bylis - Flamurtari -:-18:00AF Elbasani - Vora -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
00:10All Boys - Chacarita Juniors 0:002:10Racing Cordoba - Quilmes 1:0
ARGENTINA: Torneo Federal
00:00Santamarina - Cipolletti 0:0ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Sacachispas - Villa Dalmine -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Claypole - Sportivo Barracas -:-20:30CSR Espanol - Deportivo Paraguayo -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
22:00River Plate W - Rosario Central W -:-20:00UAI Urquiza W - Belgrano W -:-
ARMENIA: First League
14:00Onor - Alashkert 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Relegation
22:00CDRA - Unistars -:-00:00Sport Boys - Jong Aruba -:-
02:00La Fama - Santa Fe -:-
ASIA: AFC Asian Cup U23 - Play Offs
16:00Indonesia U23 - Uzbekistan U23 -:-19:30Japan U23 - Iraq U23 -:-
AZERBAIJAN: Premier League
17:00Zira - Araz -:-BELGIUM: Pro League U21
20:00Lierse K. U21 - Beveren U21 -:-BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play Offs
00:00Independiente - SA Bulo Bulo 3:1BOSNIA AND HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
16:30Tuzla City - Igman K. -:-BRAZIL: Serie A
23:30Fortaleza - Bragantino 1:123:30Juventude - Athletico-PR 1:1
01:00Internacional - Atletico GO 1:1
BRAZIL: Serie B
23:30Goias - Ponte Preta 3:000:30Mirassol - Ceara -:-
BRAZIL: Serie C - First stage
00:00Botafogo PB - SER Caxias 1:100:30Volta Redonda - Floresta EC 2:1
BRAZIL: Serie D
23:00Mixto - CRAC 1:100:30Maringa FC - Santo Andre -:-
BRAZIL: Copa Espirito Santo - First stage
00:30Capixaba SC - Sport-ES -:-BRAZIL: Brasileiro Women
20:00Flamengo W - Santos W -:-BRAZIL: Brasileiro A2 Women
20:00UD Alagoana W - Sport Recife W -:-BRAZIL: Brasileiro A3 Women
20:00Cresspom W - Sobradinho W -:-21:00Botafogo PB W - Mixto PB W -:-
21:00Tiradentes W - IAPE W -:-
00:00A. Acreano W - Porto Velho W -:-
BULGARIA: Parva liga - Conference League Group
16:45CSKA 1948 Sofia - Arda -:-BULGARIA: Parva liga - Relegation Group
19:15Beroe - Etar -:-BURKINA FASO: Premier League
18:00Vitesse - Sonabel Ouagadougou -:-CANADA: Canadian Premier League
23:00Cavalry - Pacific FC 0:0CHILE: Primera Division
00:00Colo Colo - Union La Calera 3:102:30Deportes Iquique - Palestino 2:1
CHILE: Primera B
00:00San Felipe - Rangers 1:2COLOMBIA: Primera A - Apertura
00:00Aguilas - Fortaleza 1:100:00Bucaramanga - Alianza 1:0
00:00Dep. Cali - Junior 0:0
00:00Envigado - Ind. Medellin 0:1
00:00Jaguares de Cordoba - Santa Fe 1:0
00:00La Equidad - Pereira 0:2
00:00Millonarios - Chico 3:0
00:00Once Caldas - America De Cali 0:0
COLOMBIA: Primera B - Apertura
01:00U. Magdalena - Huila 2:002:00Quindio - Llaneros 1:0
COLOMBIA: Liga Women
23:00Cucuta W - Alianza W 0:003:00La Equidad W - Dep. Pasto W 1:2
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
00:00Saprissa - Guanacasteca 4:1CYPRUS: Cyta Championship - Relegation Group
16:00Othellos Athienou - Zakakiou -:-18:30Apollon - Karmiotissa -:-
18:30Doxa - AEL Limassol -:-
DENMARK: Superliga - Championship Group
19:00Silkeborg - Midtjylland -:-ECUADOR: Liga Pro - First stage
01:00Emelec - Barcelona SC 1:1EGYPT: Premier League
18:00Ceramica Cleopatra - Pharco -:-EGYPT: Division 2 A - Promotion Group
15:30Al Qanah - Al-Sekka -:-15:30Ghazl El Mahallah - La Viena -:-
15:30Petrojet - Wadi Degla -:-
15:30Raya - Proxy -:-
15:30Tanta - Haras El Hodood -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:0011 Deportivo - FAS 0:023:30Aguila - Dragon 3:1
ENGLAND: Championship
21:00Preston - Leicester -:-ENGLAND: Premier League 2
13:00Southampton U21 - Manchester Utd U21 -:-20:00Crystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-
20:00Derby U21 - Everton U21 -:-
20:00Newcastle Utd U21 - Aston Villa U21 -:-
20:00Nottingham U21 - Reading U21 -:-
20:00West Brom U21 - Leeds U21 -:-
20:00Wolves U21 - Brighton U21 -:-
ENGLAND: Professional Development League
12:00Sheffield Wed U21 - Swansea U21 -:-14:00Crewe U21 - Charlton U21 -:-
14:00Wigan U21 - Watford U21 -:-
20:00Birmingham U21 - Bournemouth U21 -:-
FAROE ISLANDS: Premier League
19:0007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn -:-19:00B36 Torshavn - IF Fuglafjordur -:-
20:00NSI Runavik - Vikingur -:-
20:00Skala Itrottarfelag - Toftir -:-
FINLAND: Ykkosliiga
17:30SJK Akatemia - TPS -:-FINLAND: Kakkonen Group B
17:30EBK - Ilves 2 -:-FINLAND: Suomen Cup
19:00Kontu - GrIFK -:-FRANCE: Ligue 2
20:45Dunkerque - Auxerre -:-FRANCE: National
21:00Nimes - Red Star -:-GHANA: Premier League
17:00Nsoatreman - Bofoakwa Tano -:-GHANA: Division One League
17:00Akatsi All Stars - Golden Kick -:-17:00Vision - Koforidua -:-
GREECE: Super League 2 - Promotion Group
15:00Ionikos - Athens Kallithea -:-GREECE: Super League 2 - Relegation Group
15:00Aiolikos - PAOK B -:-GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offs
02:00Antigua - Xinabajul 2:1HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
22:00Juventus - America des Cayes -:-22:00Ouanaminthe - Capoise -:-
22:00Racing des Gonaives - Fica -:-
22:00Racing Haitien - Cavaly -:-
23:00Triomphe Liancourt - Tempete -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
23:30Genesis - UPNFM 1:023:30Marathon - Olancho 2:1
23:30Olimpia - Victoria 2:0
23:30Real Sociedad - Real Espana 2:1
23:30Vida - Motagua 1:2
HUNGARY: Merkantil Bank Liga
20:00Ajka - Nyiregyhaza -:-ICELAND: Besta deild karla
20:00Valur - Fram -:-21:15Fylkir - Stjarnan -:-
INDIA: ISL - Play Offs
16:00Mumbai City - Goa -:-INDONESIA: Liga 1
10:00Persikabo 1973 - Barito Putera -:-IRELAND: Premier Division
21:00Shamrock Rovers - Drogheda -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Championship Group
19:00H. Beer Sheva - Sakhnin -:-19:30Hapoel Haifa - Maccabi Haifa -:-
ITALY: Primavera 1
14:30Sampdoria U19 - AS Roma U19 -:-18:00Juventus U19 - Torino U19 -:-
JAMAICA: Premier League - Play Offs
00:00Portmore - Arnett Gardens -:-JAPAN: Nadeshiko League Women
34'Harima Albion W - Shizuoka Bonita W 1:0KENYA: Super League
09:00Silibwet - Mathare Utd. 1:0KUWAIT: Premier League - Relegation Group
16:30Kazma SC - Al Shabab -:-19:15Khaitan - Al Jahra -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
13:00Alay Osh - Neftchi Kochkor-Ata -:-LIBYA: Premier League
17:00Al Bashaer - Abu Salim -:-17:00Al-Ittihad - Al Malaab El Libby -:-
LITHUANIA: I Lyga
17:00Banga 2 - FK Panevezys 2 -:-18:00Hegelmann Litauen 2 - Kauno Zalgiris 2 -:-
MEXICO: Liga MX - Clausura
02:00Necaxa - Monterrey 2:502:00Santos Laguna - Atl. San Luis 0:3
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offs
01:00Atlante - Cancun 2:103:05Leones Negros - Zacatecas Mineros 3:0
MEXICO: Liga MX Women - Clausura
01:00Atl. San Luis W - Puebla W 2:201:00Guadalajara Chivas W - Cruz Azul W 4:0
03:06Mazatlan FC W - U.N.A.M.- Pumas W 2:7
NETHERLANDS: Eerste Divisie
20:00FC Emmen - Helmond -:-20:00Jong Utrecht - Den Haag -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Jalapa - Diriangen 1:000:00UNAN-Managua - Sport Sebaco 6:3
03:00Esteli - Matagalpa 1:0
03:00Ferretti - Ocotal 1:0
NIGERIA: NPFL
17:00Bayelsa United - Rivers United -:-NORWAY: Division 2 - Group 1
13:00Viking 2 - Brattvag -:-16:00Brann 2 - Eik-Tonsberg -:-
NORWAY: Division 3 - Group 2
17:00Sola - Odd 2 -:-18:00Vidar - Sandefjord 2 -:-
NORWAY: Division 3 - Group 3
19:00Nordstrand - Mjondalen 2 -:-19:00Sarpsborg 08 2 - Asker -:-
19:15KFUM-Kameratene Oslo 2 - Skeid 2 -:-
NORWAY: Division 3 - Group 4
18:00Lillestrom 2 - Stromsgodset 2 -:-NORWAY: Division 3 - Group 5
18:00Kristiansund 2 - Aalesund 2 -:-19:00Molde 2 - Hodd 2 -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:302 de Mayo - Libertad Asuncion 2:023:30Guarani - Nacional Asuncion 3:1
02:00Cerro Porteno - General Caballero JLM 4:0
PARAGUAY: Division Intermedia
23:15Guairena - 3 de Febrero -:-PERU: Liga 1 - Apertura
00:30FBC Melgar - Alianza Lima 1:003:00Deportivo Garcilaso - Los Chankas 1:1
03:00U. de Deportes - Comerciantes Unidos 6:0
PERU: Liga 2
20:00AD Cantolao - Binacional -:-22:30San Marcos - Carlos Stein -:-
POLAND: Ekstraklasa
19:00Puszcza - Korona Kielce -:-POLAND: Division 1
18:00Chrobry Glogow - Wisla Plock -:-18:00Odra Opole - Motor Lublin -:-
POLAND: Division 2
18:00LKS Lodz II - Ol. Grudziadz -:-18:15Stomil Olsztyn - Lech Poznan II -:-
PORTUGAL: Liga Portugal
21:15Estrela - SC Farense -:-ROMANIA: Liga 1 - Championship Group
19:30FC Rapid Bucuresti - Univ. Craiova -:-ROMANIA: Liga 1 - Relegation Group
16:30Petrolul - FC Botosani -:-ROMANIA: Liga 2 - Championship Group
14:00Hunedoara - Selimbar -:-RUSSIA: Premier League
12:00Krylya Sovetov - Krasnodar -:-14:15Rubin Kazan - Ural -:-
16:30Sochi - Fakel Voronezh -:-
18:45FK Rostov - Orenburg -:-
RUSSIA: FNL
16:00Chernomorets Novorossijsk - Dynamo Makhachkala -:-SAUDI ARABIA: Division 1
18:10Al Arabi - Ohod -:-18:10Al-Faisaly - Al Ain -:-
19:50Hajer - Al Adalah -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Kholifa Stars - Luawa -:-18:30SLIFA - Bhantal -:-
SLOVENIA: Prva liga
17:30Mura - Aluminij -:-SOMALIA: National league
14:30Jeenyo - Kigs -:-SOUTH AFRICA: Premier League
19:30Mamelodi Sundowns - TS Galaxy -:-SOUTH AMERICA: South American Championship Women U20 - Final Group
23:00Peru U20 W - Venezuela U20 W -:-SPAIN: LaLiga2
20:30Ferrol - Mirandes -:-SURINAME: SML
01:00Inter Wanica - Broki -:-SWEDEN: Allsvenskan
19:00Brommapojkarna - Goteborg -:-19:00Elfsborg - Sirius -:-
19:00Mjallby - Kalmar -:-
19:10Hammarby - Vasteras SK -:-
SWEDEN: Superettan
19:00Trelleborg - Degerfors -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00JKT Tanzania - Mtibwa Sugar -:-THAILAND: Thai League 1
13:30Bangkok Utd - Prachuap -:-TURKEY: Super Lig
19:00Karagumruk - Antalyaspor -:-UKRAINE: Premier League
17:00Zhytomyr - Vorskla Poltava -:-UKRAINE: Championship Women - Championship Group
11:00Ladomir W - Kryvbas W -:-11:00Shakhtar Donetsk W - Vorskla Poltava W -:-
14:00Zhytlobud-1 W - Kolos Kovalivka W -:-
UKRAINE: Championship Women - Relegation Group
14:30Panthers FC Uman W - Dyn. Kyiv W -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00CA Cerro - Nacional 1:201:30Defensor Sp. - Wanderers 2:2
20:00Racing Montevideo - Fenix -:-
USA: MLS Next Pro
23:00New York Red Bulls 2 - Columbus Crew 2 0:223:00Sporting Kansas City II - Minnesota 2 4:1
02:30North Texas - Houston Dynamo 2 3:2pen
04:00Real Monarchs - Vancouver Whitecaps 2 1:0
USA: NISA
02:00Irvine Zeta - Arizona Monsoon 4:0USA: NWSL Women
23:00Gotham W - Racing Louisville W 1:1VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Carabobo - Portuguesa 2:101:30Puerto Cabello - Angostura 1:1
VIETNAM: Vietnamese Cup
13:00Thanh Hoa - Hai Phong -:-WORLD: Friendly International
10:15Croatia U16 - Finland U16 -:-12:30Uruguay U16 - Sweden U16 -:-
WORLD: Club Friendly
18:00Onsala (Swe) - Landvetter (Swe) -:-Bet on Football from your mobile with 1xBet!
Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Flashscore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.com website for technical reasons.