OPPDATER

Fotball » I dag » Alle kamper

advertisement

ANGOLA: Girabola

16:00Cubango - Desportivo Huila -:-
16:00Onze Bravos - Primeiro de Agosto -:-
17:00Academica - C.R.D. Libolo -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

11:30Melbourne Knights - Hume City 2:3

AUSTRALIA: Brisbane Premier League

12:30Brisbane K. - Grange Thistle 0:4
12:30Centenary Stormers - Gravatt 5:1

BRASIL: Serie B

00:15Brasil de Pelotas - Criciuma 1:0
02:30Goias - Juventude 1:1

BRASIL: Copa do Nordeste - Play Off

02:45Ceara - Bahia 0:1
advertisement

CHILE: Chilensk Cup

02:00Colo Colo - Nublense 2:1

ESTLAND: Estlandsk Cup

13:00Soccernet - L. Tallinn 0:12

FÆRØYENE: Formuladeildin

19:00Argir - B36 Torshavn 1:4
19:00Skala Itrottarfelag - Runavik 1:1
19:3007 Vestur Sorvagur - Vikingur Gotu 0:1
20:00Streymur - Klaksvik 0:1

GEORGIA: Erovnuli Liga

16:00Lokomotiv Tbilisi - Kolkheti 1913 Poti 2:1
19:00Rustavi - Dila Gori 2:2

HVITERUSSLAND: Vysshaya Liga

18:00Dnepr M. - Torpedo Minsk 1:2

IRAK: Super Ligaen

15:45Al Minaa - Al Talaba 1:1
15:45Al Wasat - Al Simawa 2:1
15:45Alsinaat Alkahrabaiya - Zakho 0:0
15:45Karbala - Naft Al Junoob 1:1

LATVIA: SynotTip Virslīga

16:00Spartaks - RFS 0:2
18:00Valmiera - Metta/LU 1:1

NORGE: 2. Divisjon - Gruppe 2

19:00Egersund - Stjørdals Blink 2:1

NORGE: Division 3 - Group 1

19:00Drøbak-Frogn - Lokomotiv Oslo 3:0

NORGE: Division 3 - Group 3

18:30Åssiden - Vindbjart -:-

NORGE: Division 3 - Group 6

16:45Stålkam - Fløya 3:4
19:15Senja - Finnsnes -:-

NORGE: Junior U19

14:00Ull/Kisa U19 - Kristiansund U19 6:1
18:00Åsane U19 - Florø U19 4:3

THAILAND: Thai Premier League

15:00Nakhon Ratchasima - Police Tero 0:0

VERDEN: Verdensmesterskapet i Fotball

14:00Brasil - Costa Rica 2:0
17:00Nigeria - Island 2:0
20:00Serbia - Sveits 1:2

VERDEN: Treningskamp

12:00Slask Wroclaw (Pol) - Zaglebie (Pol) 2:0
14:30Lanus (Arg) - Sacachispas (Arg) 3:0
16:00Basel (Sui) - Rapperswil (Sui) 6:1
16:00Lyngby (Den) - Vejle (Den) 4:2
16:30Breitenrain (Sui) - Young Boys (Sui) 1:1
17:00FK Vozdovac (Srb) - Yanbian (Chn) 2:2
17:00Saturn Ramenskoye (Rus) - Kolomna (Rus) 9:1
17:00Slovacko (Cze) - Sered (Svk) 2:0
17:30Wurzburger Kickers (Ger) - Grossbardorf (Ger) 2:1
17:30Xamax (Sui) - Breitenrain (Sui) 2:0
18:00Admira (Aut) - Orenburg (Rus) 0:1
18:00Arka (Pol) - APOEL (Cyp) 2:0
18:00Deutschfeistritz (Aut) - Sturm Graz (Aut) 0:6
18:00Gornik Z. (Pol) - Trinec (Cze) 0:0
18:00Grodig (Aut) - Juniors OO (Aut) 0:2
18:00Krsko Posavje (Slo) - Radnicki Nis (Srb) 1:2
18:00Mattersburg (Aut) - Zrinjski (Bih) 0:1
18:30GOSK Gabela (Bih) - Siroki Brijeg (Bih) 0:0
18:30Ledøje-Smørum (Den) - Brøndby (Den) 1:6
18:30Rijeka (Cro) - Balzan (Mlt) 2:1
18:30Young Boys (Sui) - Xamax (Sui) -:-
19:00Burghausen (Ger) - Landshut (Ger) 2:1
19:00Hoogstraten (Bel) - Antwerp (Bel) 1:5
19:00Ismaning (Ger) - FC Schwabing (Ger) 7:0
19:00K.S.K. Heist (Bel) - Club Brugge (Bel) 0:11
19:00KRC Gent (Bel) - Gent (Bel) 0:8
19:30RWD Molenbeek (Bel) - Anderlecht (Bel) 0:1
20:00GFC Ajaccio (Fra) - Bastelicaccia (Fra) 4:2

VERDEN: Middelhavslekene

10:00Italia U18 - Marokko U18 2:2
13:00Algerie U18 - Spania U18 1:4
13:00Tyrkia U18 - Frankrike U18 0:1

VIETNAM: V-Ligaen

12:00BHTS Quang Nam - Hai Phong 1:1
12:00Gia Lai - Sai Gon FC 3:2
12:00Thanh Hoa - Binh Duong 3:1
13:00Than Quang Ninh - Khanh Hoa 1:2

ZAMBIA: Super League

14:15Lumwana Radiants - Nchanga Rangers (Zam) 1:0
18:45Zesco Utd (Zam) - Green Eagles 3:1

OPPDATER

Fotball | Ishockey | Håndball | Tennis | Basketball | Bandy | Innebandy | Baseball | Flere sporter »

Topp

m.Flashscore.nu leverer livescore fotball – liveoppdatering for mobil. Av tekniske årsaker har mobilversjonen andre parametre enn Flashscore.nu’s nettsider.

Bytt til touch-versjon