OPPDATER

Fotball » I dag » Alle kamper

advertisement

ARGENTINA: Superliga

23:15Velez Sarsfield - Godoy Cruz 0:1
21:00Banfield - Defensa y Justicia -:-
23:15Chacarita Juniors - Huracan -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

21:00San Miguel - Sacachispas -:-
21:00San Telmo - Club Comunicaciones -:-

ARGENTINA: Torneo Federal A

21:00Gutierrez Mendoza - Union Aconquija -:-
21:00Huracan Las Heras - Juventud Unida Universitario -:-
21:00Independiente de Neuquen - Sansinena -:-
21:00San Jorge - Gimnasia y Tiro -:-
00:00Sportivo Las Parejas - Gimnasia E.R. -:-
00:30Alvarado - Deportivo Madryn -:-

ARMENIA: Premier League

12:00Alashkert - Pyunik 1:0

AUSTRALIA: A-Liga

09:50Melbourne City - Perth Glory 1:3
advertisement

AUSTRALIA: National Youth League

00:30Central Coast U21 - WS Wanderers U21 -:-

AUSTRALIA: W-Liga

09:30Melbourne Victory K - WS Wanderers K 1:1

BELGIA: Jupiler League

20:30Gent - Mouscron -:-

BELGIA: Proximus League

20:30Tubize - Cercle Brugge -:-

BELGIA: First Amateur Division

20:00Dender - Dessel -:-

BRASIL: Serie B

22:15Brasil de Pelotas - Criciuma -:-
00:30Figueirense - Paysandu -:-

BULGARIA: Parva Liga

PauseCherno More - Pirin Blagoevgrad 0:0

BURKINA FASO: Premier League

16:30Rahimo - Majestic -:-
16:30Salitas - Bobo Sport -:-

CHILE: Primera Division

23:30San Luis - U. De Concepcion -:-

DANMARK: Superliga

19:00Randers - Sønderjyske -:-

DJIBOUTI: 1. Divisjon

13:00Port - Arhiba -:-
13:00Tadjourah - Dikhil -:-
15:00Bahache/UD - Guelleh / GR -:-

EGYPT: Premier League

69'Ismaily - Smouha 1:0
19:00Al Ahly - El Daklyeh -:-

ENGLAND: Premier League

21:00West Ham - Leicester -:-

ENGLAND: Premier League 2

15:00Fulham U23 - Newcastle Utd U23 3:0
20:00Arsenal U23 - West Ham U23 -:-
20:00Derby U23 - Leicester U23 -:-

ENGLAND: Professional Development League

14:00Barnsley U23 - Hull U23 3:0
14:30Birmingham U23 - Huddersfield U23 2:1

ENGLAND: Premier League U18

20:00Liverpool U18 - Sunderland U18 -:-

ENGLAND: FA Trofé

20:45Darlington - Harrogate -:-

EUROPA: VM - Kvinner - Kvalifisering - Andre nivå

14:00Slovenia K - Faroe Islands K 5:0
15:00Ungarn K - Ukraina K 0:1
PauseSerbia K - Spania K 0:1
29'Albania K - Polen K 0:2
18:00Portugal K - Moldova K -:-
19:00Slovakia K - Nederland K -:-
19:00Sveits K - Hviterussland K -:-
20:00Wales K - Kasakhstan K -:-
20:05England K - Bosnia-Hercegovina K -:-

FILIPPINENE: PFL

08:00Meralco Sparks - Ceres 0:0

FORENTE ARABISKE EMIRATER: UAE Ligaen

13:50Al-Jazira - Emirates Club (FAE) 3:1
13:55Al Dhafra - Hatta 2:5
44'Al Nasr - Al-Ahli Dubai 0:1

FRANKRIKE: Ligue 1

20:45St. Etienne - Strasbourg -:-

FRANKRIKE: Ligue 2

20:00AC Ajaccio - Reims -:-
20:00Auxerre - Nancy -:-
20:00Brest - Sochaux -:-
20:00Nimes - Bourg Peronnas -:-
20:00Niort - Chateauroux -:-
20:00Orleans - Clermont -:-
20:00Paris FC - Quevilly Rouen -:-
20:00Tours - GFC Ajaccio -:-
20:00Valenciennes - Lorient -:-

FRANKRIKE: National

20:00Beziers - Grenoble -:-
20:00Concarneau - Consolat -:-
20:00Dunkerque - Creteil -:-
20:00Entente Sannois - Cholet -:-
20:00Les Herbiers - Avranches -:-
20:00Lyon Duchere - Laval -:-
20:00Rodez - Pau -:-

GIBRALTAR: Premier Division

20:30Mons Calpe - Lincoln Red Imps -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

02:00Olimpia - Juticalpa 4:1
02:00Real Espana - Vida 3:0
02:00UPNFM - Motagua 0:1

INDIA: ISL

15:30Kerala Blasters - Jamshedpur 0:0

IRAK: Super Ligaen

12:30Al-Hudod - Zakho 1:0

IRAN: Pro Liga

12:00Padideh Khorasan - Naft Tehran 3:1
12:30Sanat-Naft - Sepahan 3:2
13:30UtsattTractor-Sazi - Sepidrood Rasht -:-
14:15Esteghlal Khuzestan - Peykan 1:0

ISRAEL: Leumit League

14:00Akei Nazareth - Hapoel Natzrat Illit 0:3
14:00H. Bnei Lod - Hapoel Hadera 0:2
14:00H. Tel Aviv - Hapoel Marmorek 1:0
14:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan 1:0
14:00Hapoel Katamon - H. Kfar Saba 2:1

ITALIA: Serie B

20:30Empoli - Frosinone -:-

ITALIA: Serie C - Gruppe A

20:45Piacenza - Alessandria -:-

ITALIA: Serie C - Gruppe B

14:30Mestre - Fano Alma J. 1:1
20:30Pordenone - Vicenza -:-

ITALIA: Primavera 1

14:30Chievo U19 - AC Milan U19 0:2

JAMAICA: Premier League

23:00Cavalier - Arnett Gardens 2:2
01:00Harbour View - Portmore 0:1

JORDAN: Premier League

15:00Al Hussein - Al Ahli 0:0
15:00Shabab Al Ordon - Aqaba 0:0
17:30Al Faisaly Amman - Mansheyat -:-

KONGO DR: Super Ligue

12:00Groupe Bazano - Us Tshinkunku -:-
14:30Cs Don Bosco - Sanga Balende -:-
15:00Molunge - Motema Pembe (Cod) -:-

KROATIA: 1. HNL

18:00Zapresic - Lok. Zagreb -:-

KYPROS: 2. Divisjon

18:00E.N. Paralimni - Ayia Napa -:-
18:00Thoi Lakatamias - Zakakiou -:-

LIBANON: Premier League

20:45Safa - Al Ahed -:-

LIBYA: Premier League

13:15Khaleej Sirte - Al Akhdar -:-

MALTA: Premier League

19:00Birkirkara - St. Andrews -:-

MALTA: 1. Divisjon

19:00Rabat Ajax - San Gwann FC -:-

MAROKKO: Botola Pro

19:00Hassania Agadir - Olympique de Safi -:-

MAURITANIA: Super D1

15:45Garde Nationale - Nouadhibou -:-
17:45Tevragh-Zeina - ASAC Concorde -:-

MEXICO: Primera Division - Apertura - Play off

02:30Cruz Azul - Club America 0:0
04:30Atlas - Monterrey 1:2

NAMIBIA: MTC Premiership

20:00Black Africa - Civics -:-

NEDERLAND: Eredivisie

20:00Alkmaar - Twente -:-

NEDERLAND: Eerste Divisie

20:00Cambuur - Den Bosch -:-
20:00De Graafschap - Eindhoven -:-
20:00Dordrecht - Jong AZ Alkmaar -:-
20:00Fort. Sittard - G.A. Eagles -:-
20:00Jong PSV - Telstar -:-
20:00Jong Utrecht - Almere -:-
20:00Maastricht - Helmond -:-
20:00Nijmegen - Jong Ajax -:-
20:00Volendam - FC Emmen -:-
20:00Waalwijk - FC Oss -:-

NORD-IRLAND: NIFL Premiership

21:00Glenavon - Linfield -:-

NORD-IRLAND: NIFL Championship

21:00Newry City - Limavady -:-

OMAN: Professional League

13:40Al-Midhaibi - Oman FC 0:0
13:45Al-Salam - Dhofar 1:0
14:05Al Nasr - Sohar 5:2
14:45Muscat - Mirbat 3:1
15:00Al Nahda - Al Oruba 0:0
44'Al Suwaiq - Fanja SC 0:1
44'Al-Shabab - Saham 0:0

PALESTINA: West Bank League

14:00Ahli Al-Khalil - Shabab Al Khader -:-
14:00Al Quds - Jabal Al Mukaber -:-
14:00Shabab Al-Dhahiriya - Albirah -:-
14:00Thagafi Tulkarm - Shabab Doora -:-
17:00Shabab Alsamu - Al Khaleel -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:10Libertad - Deportivo Capiata -:-

PERU: Primera Division - Clausura

02:00Dep. Municipal - Universitario Lima 3:5
19:15U. San Martin - Comerciantes Unidos -:-

POLEN: Ekstraklasa

18:00Cracovia - Lechia -:-
20:30Gornik Z. - Jagiellonia -:-

POLEN: 1. Divisjon

18:00Olsztyn - Chojniczanka -:-
20:45Sosnowiec - Gornik Leczna -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

21:30Belenenses - Chaves -:-

QATAR: Premier League

14:00Al Khor - Al Sailiya 1:0
14:00Al Markhiya - Al Arabi 1:1
61'Al-Sadd - Al-Duhail 1:2

ROMANIA: Liga 1

29'Juventus Bucuresti - Concordia 0:1
19:45Botosani - CS U. Craiova -:-

ROMANIA: Liga 2

13:00Miroslava - Ripensia Timisoara 3:0

RUSSLAND: Premier League

15:30Amkar - Din. Moskva 2:1

RUSSLAND: 1. Divisjon

12:00Zenit 2 - Sp. Moscow 2 1:1

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

17:40Al Ahli SC - Al Qadisiya -:-

SERBIA: Super Liga

29'Borac - FK Vozdovac 0:0

SERBIA: Prva Liga

13:00Proleter - Indjija 1:0

SKOTTLAND: Premier League

20:45Dundee FC - Rangers -:-

SPANIA: LaLiga

21:00Celta Vigo - Leganes -:-

SPANIA: LaLiga2

21:00Tenerife - Vallecano -:-

SUDAN: Premier League

15:00Hay Al Wadi - Hilal El Obied Club -:-
15:00Triea Albiga - Ahli Shendi -:-
18:00Ahli Khartoum - Al Khartoum (Sud) -:-

SVEITS: Challenge League

20:00Rapperswil - Vaduz -:-

SYRIA: Premier League

13:00Al Jaish - Wathbah -:-
13:00Al Karamah - Al Shorta -:-
13:00Al Majd - Al Mohafaza -:-
13:00Al Nawaeir - Al-Jehad -:-
13:00Al Wahda - Tishreen 1:0
13:00Herafio Halab - Al Taliya -:-

SØR-AFRIKA: First Division

14:30Cape Town All Stars - Uthongathi 0:0

SØR-AMERIKA: Copa Sudamericana

00:45Flamengo RJ (Bra) - Junior (Col) 2:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

12:00Ndanda - Njombe Mji -:-

TRINIDAD & TOBAGO: Pro Liga

20:30Morvant Caledonia United - S.A. Rangers -:-
23:00Police - North East Stars -:-

TSJEKKIA: 1. Liga

17:30Dukla Prague - Mlada Boleslav -:-
18:00Jihlava - Brno -:-
20:15Bohemians 1905 - Liberec -:-

TSJEKKIA: U19 Liga

11:00Teplice U19 - Slovacko U19 0:1
13:00Pribram U19 - Brno U19 1:2

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Ahal - Energetik -:-

TYRKIA: Super Lig

18:00Osmanlispor - Genclerbirligi -:-

TYRKIA: TFF 1. Lig

72'Manisaspor - Adana Demirspor 2:1

TYSKLAND: Bundesliga

20:30Hannover - Stuttgart -:-

TYSKLAND: 2. Bundesliga

18:30Sandhausen - Heidenheim -:-
18:30Union Berlin - Darmstadt -:-

TYSKLAND: 3. Liga

19:00Meppen - Sonnenhof Grossaspach -:-
19:00Munster - Chemnitzer -:-
19:00Paderborn - Karlsruher -:-

TYSKLAND: Regionalliga Nord

19:30Braunschweig II - Havelse -:-
19:30UtsattLübeck - Drochtersen / Assel -:-

TYSKLAND: Regionalliga Nordost

19:00Nordhausen - Auerbach -:-

TYSKLAND: Regionalliga Vest

19:30UtsattWestfalia Rhynern - Wiedenbruck -:-

TYSKLAND: Regionalliga Sudwest

19:00Ulm - Stuttgart II -:-

TYSKLAND: Regionalliga Bayern

19:00Bayern II - Unterfohring -:-

TYSKLAND: Oberliga NOFV-Nord

19:30TB Berlin - Zehlendorf -:-
20:00Seelow - Altludersdorf -:-

TYSKLAND: Oberliga NOFV- Süd

18:30Inter Leipzig - Sandersdorf -:-

TYSKLAND: Oberliga Hamburg

19:30TuS Osdorf - Niendorfer TSV -:-
19:30Victoria Hamburg - Turkiye Wilhelmsburg -:-
20:00Hamburger SV III - Pinneberg -:-
20:00Suderelbe - Rugenbergen -:-

TYSKLAND: Oberliga Niedersachsen

19:30UtsattCloppenburg - Bersenbruck -:-

TYSKLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:00Idar-Oberstein - Pirmasens -:-

UGANDA: Premier League

14:00Villa - Express FC 1:0
14:30Proline - Kampala City 2:1
14:30Vipers - Jinja 2:0

UKRAINA: Youth League

11:00Olimpik Donetsk U21 - Shakhtar U21 0:2
12:00Mariupol U21 - Vorskla U21 2:0

UNGARN: Merkantil Bank Liga

18:00Soproni VSE - Kisvarda -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Plaza Colonia - Racing Montevideo 1:2
23:30Defensor Sp. - Wanderers 2:1

VERDEN: Treningskamp

15:00AIK Stockholm (Swe) - Sollentuna (Swe) 3:1

VERDEN: Internasjonale privatkamper - kvinner

02:00Colombia K - Venezuela K 2:0
17:55Tyskland K - Frankrike K -:-

WALES: Premier League

20:45Bangor City - Bala Town -:-
20:45Prestatyn - Llandudno -:-
21:00Aberystwyth - Newtown -:-

ØSTERRIKE: Erste Liga

18:30FAC Wien - A. Lustenau -:-
18:30Kapfenberg - Liefering -:-
18:30Ried - W. Neustadt -:-
18:30Wattens - Hartberg -:-
20:30BW Linz - Innsbruck -:-

OPPDATER

Fotball | Ishockey | Håndball | Tennis | Basketball | Bandy | Innebandy | Baseball | Flere sporter »

Topp

m.Flashscore.nu leverer livescore fotball – liveoppdatering for mobil. Av tekniske årsaker har mobilversjonen andre parametre enn Flashscore.nu’s nettsider.

Spill fornuftig. 18+

Bytt til touch-versjon