OPPDATER

Fotball » I dag » Alle kamper

advertisement

AFRIKA: CAF Champions League

15:00Kampala City (Uga) - Township Rollers (Bot) -:-
15:00Mbabane Swall. (Esw) - Zesco Utd (Zam) (Zam) -:-
20:00Difaa El Jadidi (Mar) - Alger (Alg) (Alg) -:-
21:00Etoile Sahel (Tun) - Primeiro de Agosto (Ang) -:-

ALBANIA: Super Ligaen

16:45Luftetari Gjirokastra - Kastrioti -:-
19:45Tirana - Kamza -:-

ALGERIE: 1. Divisjon

22:00Paradou - CR Belouizdad -:-

ARGENTINA: Superliga

00:00Talleres Cordoba - Rosario 0:1
02:00Newells Old Boys - Independiente 2:2
18:15Defensa y Justicia - Atl. Tucuman -:-
20:30Banfield - Gimnasia L.P. -:-
22:45Argentinos Jrs - Godoy Cruz -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

18:05Deportivo Riestra - Club Comunicaciones -:-
18:15San Miguel - All Boys -:-
20:30Flandria - Justo Jose de Urquiza -:-
22:05Atletico Atlanta - Tristan Suarez -:-
advertisement

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

16:00Victoriano A. - Laferrere -:-
20:30Central Cordoba - Argentino de Quilmes -:-
20:30Ituzaingo - Dock Sud -:-
20:30Sportivo Italiano - Canuelas -:-

ARGENTINA: Copa Argentina

22:00UtsattRosario - Talleres Cordoba -:-

ARMENIA: Premier League

14:30Lori - Artsakh -:-

ASERBAJDSJAN: Premier League

16:30Sabail - Qarabag -:-
18:30Zira - Keshla -:-

AUSTRALIA: NPL NSW - Play Off

10:00APIA Tigers - Sydney Utd -:-
11:00Blacktown City - Rockdale City Suns -:-

AUSTRALIA: Brisbane Premier League

09:30Virginia United - University of Queensland -:-
10:00Bayside - The Gap -:-
10:00Gravatt - Grange Thistle -:-
10:00North Pine - Albany Creek -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia

09:00Balcatta - Stirling Lions -:-
09:00Bayswater City - Forrestfield -:-
09:00Floreat Athena - Subiaco -:-
09:00Inglewood Utd - Joondalup United -:-
09:00Perth Glory U21 - Cockburn City -:-
09:00Perth SC - ECU Joondalup -:-
09:00Sorrento - Armadale -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian - Play Off

16'NE Metrostars - Adelaide U21 0:0
07:30Campbelltown City - Adelaide City -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:00Gold Coast - SWQ Thunder -:-
10:00Moreton Bay Utd - Cairns -:-
10:00Queensland Lions - Brisbane U21 -:-
11:00Magpies Crusaders - Brisbane City -:-
11:00North Queensland United - Brisbane Strikers -:-
11:00Western Pride - Redlands -:-

AUSTRALIA: NPL Tasmania

50'South Hobart - Launceston 1:1
08:30Devonport - Northern Rangers -:-

AUSTRALIA: Northern NSW

PauseLake Macquarie - Lambton Jaffas 0:1
45+'Newcastle Jets U21 - Charlestown City Blues 0:1
10:00Hamilton Olympic - Weston Bears -:-
10:00Maitland - Broadmeadow -:-

AUSTRALIA & OSEANIA: OFC Championship U19 - Play Off

55'Ny-Caledonia U19 - Salomonøyene U19 1:0

BELGIA: Jupiler League

18:00Lokeren - St. Liege -:-
20:00Cercle Brugge - Waregem -:-
20:00Waasland-Beveren - St. Truiden -:-
20:30Kortrijk - Oostende -:-

BELGIA: Proximus League

17:00Westerlo - St. Gilloise -:-
20:30Tubize - KSV Roeselare -:-

BELGIA: Belgisk Cup - Kvalifisering

18:00Deinze - RFC Liege -:-
19:00Chatelet - Toekomst Menen -:-
19:30RWDM 47 - Ronse -:-
20:00Hoogstraten - UR La Louviere -:-
20:00K.S.K. Heist - Patro Eisden -:-
20:00Virton - Meux -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

21:00Aurora - Nacional Potosi -:-
23:15Real Potosi - Guabira -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

17:00Celik Zenica - Zvijezda Brgule -:-
17:00Krupa - GOSK Gabela -:-
17:00Radnik Bijeljina - Mladost DK -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: FBiH

17:30Bratstvo Gracanica - Zivinice -:-
17:30Capljina - Jedinstvo Bihac -:-
17:30Metalleghe - HNK Orasje -:-
17:30NK Novi Travnik - Kakanj -:-
17:30Velez Mostar - Gorazde -:-
17:30Visoko - TOSK Tesanj -:-
17:30Zvijezda Gradacac - NK Vitez -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: RS

17:30Drina Zvornik - Modrica -:-
17:30Kozara - Podrinje Janja -:-
17:30Sloga Crnjelovo - Slavija -:-
19:30Borac Banja Luka - Tekstilac -:-
20:00Sutjeska Foca - Rudar Prijedor -:-

BOTSWANA: Premier League

15:30BR Highlanders - Police XI -:-
15:30Extension Gunners - Centre Chiefs -:-
15:30Orapa United - BDF XI -:-
15:30Prisons XI Gaborone - Jwaneng Galaxy FC -:-
15:30Sankoyo Bush Bucks - Miscellaneous -:-
15:30Security Systems - Notwane -:-

BRASIL: Serie A

21:00Santos - Sport Recife -:-
00:00Corinthians - Gremio -:-

BRASIL: Serie B

00:15Londrina - Paysandu 2:1
01:30Vila Nova - CRB 0:0
02:30Figueirense - Goias 1:2
21:30Atletico GO - Coritiba -:-
21:30Fortaleza - Boa -:-
21:30Oeste - Juventude -:-
00:00Sampaio Correa - Guarani -:-

BRASIL: Serie C - Play Off

21:00Bragantino - Nautico -:-

BULGARIA: Parva Liga

17:30Botev Plovdiv - Lok. Plovdiv -:-
20:00Botev Vratsa - Etar Veliko Tarnovo -:-

BULGARIA: Vtora liga

17:00Botev Galabovo - Litex Lovech -:-
17:00Kariana Erden - Strumska Slava -:-
17:00Pomorie - Nesebar -:-
17:00Tsarsko Selo - Lok. Gorna -:-

BURUNDI: Ligue A

13:00Bumamuru - Rukinzo -:-
13:00Flambeau du Centre - Le Messager -:-
15:00Aigle Noir FC - Vital O -:-
15:00Atletico Olympic - Ngozi City -:-
15:00Kayanza - Les Lierres -:-

CANADA: CSL

00:30Hamilton City - Scarborough B. -:-

CHILE: Primera Division

01:00A. Italiano - Palestino 3:1
17:00San Luis - U. Espanola -:-
20:00Antofagasta - U. Calera -:-
22:30U. De Chile - O'Higgins -:-

CHILE: Primera B

17:00Coquimbo - La Serena -:-
17:00Magallanes - Barnechea -:-
17:00San Felipe - S. Wanderers -:-
23:00D. Puerto Montt - Arica -:-

COLOMBIA: Liga Aguila - Clausura

22:15Alianza Petrolera - Patriotas FC -:-
00:30America De Cali - Atl. Nacional -:-

COLOMBIA: Torneo Aguila

21:00Tigres - Real Santander -:-
22:00Valledupar FC - Orsomarso -:-

DANMARK: 2. divisjon- gruppe 1

13:00Vejgaard - Sydvest -:-
13:30Kjellerup - Dalum IF -:-
14:00Aarhus Fremad - Tarup-Paarup -:-
14:00Brabrand - Odder -:-

DANMARK: 2. divisjon- gruppe 2

13:00Hellerup - Skovshoved -:-
14:00BK Frem - Vanløse -:-
14:00Hillerød - Brønshøj -:-
14:00Marienlyst - B.93 -:-

DANMARK: 3F Ligaen Kvinner

13:00BSF K - B93 K -:-
13:00Brondby K - Odense Q K -:-
13:00VSK Aarhus K - Thisted K -:-

DOMINIKANSKE REPUBLIKK: LDF

22:00Universidad O&M - Inter -:-

ECUADOR: Serie A - Andre nivå

03:00Macara - Aucas 2:1
22:30LDU Quito - Tecnico U. -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:15Luis Angel Firpo - Metapan -:-
23:30Aguila - Jocoro -:-

ENGLAND: Premier League

13:30Cardiff - Newcastle Utd -:-
16:00Everton - Southampton -:-
16:00Leicester - Wolves -:-
16:00Tottenham - Fulham -:-
16:00West Ham - Bournemouth -:-
18:30Chelsea - Arsenal -:-

ENGLAND: Championship

16:00Bristol City - Middlesbrough -:-
16:00Hull - Blackburn -:-
16:00Ipswich - Aston Villa -:-
16:00Leeds - Rotherham -:-
16:00Millwall - Derby -:-
16:00Reading - Bolton -:-
16:00Sheffield Utd - Norwich -:-
16:00West Brom - QPR -:-
16:00Wigan - Nottingham -:-
18:30Preston - Stoke -:-

ENGLAND: League One

16:00Accrington - Charlton -:-
16:00Barnsley - Wimbledon -:-
16:00Burton - Doncaster -:-
16:00Coventry - Plymouth -:-
16:00Fleetwood - Rochdale -:-
16:00Peterborough - Luton -:-
16:00Portsmouth - Oxford Utd -:-
16:00Shrewsbury - Blackpool -:-
16:00Southend - Bradford City -:-
16:00Walsall - Gillingham FC -:-
16:00Wycombe - Bristol Rovers -:-

ENGLAND: League Two

14:00Grimsby Town - Lincoln City -:-
16:00Bury - Forest Green -:-
16:00Cheltenham - Carlisle -:-
16:00Crewe - Milton Keynes -:-
16:00Exeter - Newport -:-
16:00Mansfield - Colchester -:-
16:00Northampton - Cambridge Utd -:-
16:00Oldham - Macclesfield -:-
16:00Port Vale - Crawley Town -:-
16:00Stevenage - Morecambe -:-
16:00Swindon - Tranmere -:-

ENGLAND: Vanarama National League

16:00Aldershot - Harrogate -:-
16:00Barnet - Ebbsfleet -:-
16:00Braintree - Havant & W -:-
16:00Bromley - Gateshead -:-
16:00Eastleigh - Wrexham -:-
16:00Fylde - Dover -:-
16:00Halifax - Dagenham & Red. -:-
16:00Hartlepool - Maidenhead -:-
16:00Leyton Orient - Boreham Wood -:-
16:00Maidstone Utd - Barrow -:-
16:00Salford - Chesterfield -:-
16:00Solihull - Sutton -:-

ENGLAND: Vanarama National League North

16:00Alfreton - Blyth Spartans -:-
16:00Altrincham - Boston Utd. -:-
16:00Ashton Utd - Brackley -:-
16:00Bradford PA - Stockport -:-
16:00UtsattChester - United of Manchester -:-
16:00Chorley - Hereford -:-
16:00Kidderminster - Darlington -:-
16:00Leamington - Guiseley -:-
16:00Nuneaton - Southport -:-
16:00Spennymoor - Telford -:-
16:00York - Curzon Ashton -:-

ENGLAND: Vanarama National League South

16:00Bath City - Dulwich Hamlet -:-
16:00Billericay - Weston -:-
16:00Concord Rangers - Hungerford -:-
16:00Dartford - Wealdstone -:-
16:00Eastbourne - Chippenham Town -:-
16:00Gloucester City - East Thurrock -:-
16:00Hampton & Richmond - Chelmsford -:-
16:00Hemel Hempstead - Woking -:-
16:00Oxford City - St. Albans -:-
16:00Slough - Torquay -:-
16:00Truro City - Welling -:-

ENGLAND: Northern Premier League

16:00Grantham Town - Bamber Bridge -:-
16:00Hednesford - Scarborough Athletic -:-
16:00Hyde - Basford -:-
16:00Marine - North Ferriby -:-
16:00Matlock Town - Lancaster -:-
16:00Nantwich Town - Gainsborough -:-
16:00South Shields - Witton -:-
16:00Stalybridge - Mickleover Sports -:-
16:00Warrington - Farsley -:-
16:00Whitby - Buxton -:-
16:00Workington - Stafford -:-

ENGLAND: Southern League South Division

16:00Basingstoke - Poole Town -:-
16:00Hartley Wintney - Frome -:-
16:00Hendon - Farnborough -:-
16:00Kings Langley - Taunton -:-
16:00Merthyr Town - Gosport -:-
16:00Metropolitan Police - Swindon Supermarine -:-
16:00Salisbury - Dorchester -:-
16:00Staines Town - Chesham United -:-
16:00Tiverton - Walton Casuals -:-
16:00Weymouth - Beaconsfield -:-
16:00Wimborne - Harrow Borough -:-

ENGLAND: Southern League Central Division

16:00Banbury - Leiston FC -:-
16:00Biggleswade Town - Bedworth -:-
16:00Coalville - Alvechurch -:-
16:00Kettering - Halesowen -:-
16:00Lowestoft Town - Hitchin -:-
16:00Needham Market - Barwell -:-
16:00Redditch - St Ives -:-
16:00Royston - Stratford -:-
16:00St. Neots - Rushall -:-
16:00Stourbridge - AFC Rushden -:-
16:00Tamworth - Kings Lynn -:-

ENGLAND: Bostik League

16:00Bognor - Bishop's Stortford -:-
16:00Brightlingsea - Margate -:-
16:00Carshalton Ath. - Kingstonian -:-
16:00Corinthian-Casuals - Merstham -:-
16:00Dorking - Lewes -:-
16:00Enfield Town - Hornchurch -:-
16:00Harlow - Worthing -:-
16:00Leatherhead - Haringey Borough -:-
16:00Potters Bar - Whitehawk -:-
16:00Tonbridge - Burgess Hill -:-
16:00Wingate & Finchley - Folkestone Invicta -:-

ENGLAND: Premier League U18

12:00Liverpool U18 - Manchester United U18 -:-
12:00Manchester City U18 - Blackburn U18 -:-
12:00Newcastle U18 - West Brom U18 -:-
12:00Swansea U18 - Tottenham U18 -:-
12:00West Ham U18 - Southampton U18 -:-
13:00Aston Villa U18 - Fulham U18 -:-
13:00Brighton U18 - Arsenal U18 -:-
13:00Chelsea U18 - Leicester U18 -:-
13:00Derby U18 - Everton U18 -:-
13:30Reading U18 - Norwich U18 -:-
14:00Middlesbrough U18 - Stoke U18 -:-
14:30Wolverhampton U18 - Sunderland U18 -:-

ESTLAND: Meistriliiga

15:00Paide - Nomme Kalju -:-

ESTLAND: Esiliiga

14:00Maardu - Flora U21 -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

17:00SKCHF Sevastopol - Yevpatoriya -:-

FILIPPINENE: PFL

10:00Davao Aguilas - Global -:-

FINLAND: Veikkausliiga

16:00Inter Turku - KuPS -:-

FINLAND: Ykkonen

16:00JJK Jyvaskyla - AC Oulu -:-

FINLAND: Kakkonen - Gruppe A

16:00JIPPO - JaPS -:-
16:00Keski-Uusimaa - Vaajakoski -:-
16:00MyPa - LPS -:-

FINLAND: Liiga Women

16:00ONS Oulu K - Ilves K -:-
16:00Pallokissat Kuopio K - Honka K -:-
16:00TPS K - HJK K -:-
16:00TiPS K - Jypk K -:-
16:00Åland Utd K - PK-35 Vantaa K -:-

FRANKRIKE: Ligue 1

17:00Guingamp - PSG -:-
20:00Amiens - Montpellier -:-
20:00Caen - Nice -:-
20:00Dijon - Nantes -:-
20:00Monaco - Lille -:-
20:00Rennes - Angers -:-

FRANKRIKE: Ligue 2

15:00Lens - Troyes -:-

FRANKRIKE: National

18:00Marignane - Tours -:-

FRANKRIKE: National 2 - Group A

18:00Athletico M. - Marseille Endoume -:-
18:00Grasse - Jura Sud-Lava -:-
18:00Lyon II - Monaco II -:-
18:00Marseille II - Frejus -:-
18:00Martigues - Hyeres -:-
18:00Saint Priest - Monts -:-
18:00Toulon - Pontarlier -:-
19:00Nice II - Annecy -:-

FRANKRIKE: National 2 - Group B

18:00Blois - Moulins-Yzeure -:-
18:00Bordeaux II - Stade Montois -:-
18:00Le Puy - Colomiers -:-
18:00Les Herbiers - Romorantin -:-
18:00Saint-Pryve - Nimes II -:-
18:00Sete - Stade Bordelais -:-
18:00St Etienne II - Trelissac -:-
18:30Bergerac - Andrezieux -:-

FRANKRIKE: National 2 - Group C

18:00Boulogne - Saint-Malo -:-
18:00Chartres - Mantes -:-
18:00Le Havre II - Stade Briochin -:-
18:00Nantes II - Granville -:-
18:00Oissel - Vitre -:-
18:00Poissy - Paris SG II -:-
19:00Lorient II - Vannes -:-

FRANKRIKE: National 2 - Group D

16:00Lens II - Belfort -:-
16:00Lusitanos - Schiltigheim -:-
17:00Haguenau - Creteil -:-
18:00Feignies-Aulnoye - Sainte-Genevieve -:-
18:00Fleury-Merogis - Bobigny -:-
18:00IC Croix - Sedan -:-
18:00Lille II - Epinal -:-
18:00Reims II - Arras -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga

15:30Chikhura - Rustavi -:-
18:00Din. Tbilisi - Samtredia -:-

GIBRALTAR: Premier Division

18:15Lions Gibraltar - Lynx -:-
20:30Boca Juniors - Mons Calpe -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

04:00Petapa - Municipal 0:1
21:00Iztapa - Siquinala -:-

HVITERUSSLAND: Vysshaya Liga

15:45FC Minsk - Smolevichi STI -:-
17:45Zhodino - Isloch Minsk -:-

HVITERUSSLAND: Pershaya Liga

16:00Baranovici - Volna Pinsk -:-
16:00Lida - Energetik-BGU -:-
16:00Orsa - FC Slonim -:-
17:00Belshina - Mikashevichi -:-
17:00Chimik Svetlogorsk - Lokomotiv Gomel -:-
17:00Naftan - JUA Zhitkovichi -:-
17:00Zabudova-2007 Chist - Smorgon -:-

INDIA: Calcutta Premier Division A

13:00East Bengal - Aryan -:-
00:00Food Corporation of India - Rainbow -:-

IRAN: 1. Divisjon

14:40Gol Gohar - Mes Kerman -:-
15:30Shahrdari Tabriz - Naft Tehran -:-
16:30Fajr Sepasi - Aluminium Arak -:-

IRLAND: 1. Divisjon

20:45Cobh Ramblers - UC Dublin -:-

ISLAND: Pepsideild

18:00Vestmannaeyjar - Keflavik -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

16:00IR Reykjavik - IA Akranes -:-
16:00Selfoss - Haukar -:-
18:00HK Kopavog - Thor A. -:-
18:00Magni - Leiknir -:-

ISLAND: 2. Divisjon

16:00Fjardabyggd - Afturelding -:-
16:00Grotta Seltjarnarnes - Hottur -:-
16:00Throttur Vogar - Leiknir F. -:-
16:00Vestri - Vidir -:-

ISRAEL: Toto Cup - Plasserings Play off

17:45Ashdod - Hapoel Hadera -:-
17:45Bnei Yehuda - Sakhnin -:-
17:45Hapoel Raanana - Shmona -:-
20:00Beitar Jerusalem - M. Petach Tikva -:-

ITALIA: Serie A

18:00Chievo - Juventus -:-
20:30Lazio - Napoli -:-

JAPAN: J-Ligaen 2. Divisjon

11:00Kofu - Ehime -:-
11:00Mito - Chiba -:-
11:00Verdy - Oita -:-
11:00Yokohama - Kamatamare -:-
12:00Kanazawa - Okayama -:-
12:00Omiya - Albirex Niigata -:-
12:00Renofa Yamaguchi - Kyoto -:-
12:00Tochigi - Avispa Fukuoka -:-
12:00Tokushima - Montedio Yamagata -:-
12:00Yamaga - Machida -:-

KAMBODSJA: C-League

10:00NagaWorld - Boeung Ket -:-
10:00Visakha - Soltilo Angkor -:-
13:00Phnom Penh Crown - Angkor Tiger FC -:-

KASAKHSTAN: Premier League

15:00Akzhayik Uralsk - Aktobe -:-
16:00Atyrau - Tobol Kostanay -:-

KENYA: Premier League

10:00Mathare Utd. - Nakumatt -:-
14:00Leopards - Thika Utd. -:-
14:00Nzoia Sugar - Sofapaka (Ken) -:-

KINA: Super Ligaen

13:35Beijing Renhe - Beijing Guoan -:-
13:35Chongqing Lifan - Shanghai SIPG -:-
13:35Dalian Yifang F.C. - Henan Jianye -:-
13:35Guangzhou R&F - Changchun Yatai -:-
13:35Guizhou Zhicheng - Shandong Luneng -:-
13:35Tianjin Teda - Jiangsu Suning -:-

KINA: Jia Ligaen

13:30Liaoning - Qingdao Huanghai -:-
13:30Shenzhen - Wuhan Zall -:-
13:35Nei Mongol - Meizhou Hakka -:-

KINA: Yi Ligaen

09:30Dalian Boyang - Jiangsu Yancheng -:-
09:30Jilin Baijia - Hebei Elite -:-
09:30Yanbian Beiguo - Shaanxi Changan -:-
10:00Anhui Hefei - Nantong Zhiyun -:-
10:00Baotou Nanjiao - Shenyang Urban FC -:-
10:00Shanghai Sunfun - Shenzhen Ledman -:-
10:00Shenyan Dongjin - Qingdao Jonoon -:-
10:00Sichuan Jiuniu - Hainan Seamen -:-
13:30Baoding Yingli Yitong - Yinchuan Helanshan -:-
13:30Fujian Tianxin - Hunan Billows -:-
13:30Jiangxi Liansheng - Suzhou Dongwu -:-
13:30Zhenjiang Huasa - Sichuan Annapurna -:-

KOSOVO: Superliga

16:45KF Feronikeli - Trepca 89 -:-

KROATIA: 1. HNL

21:00Istra 1961 - Lok. Zagreb -:-

KROATIA: Kroatisk Cup

17:00Primorac Biograd - Zagora -:-

KUWAIT: Super Cup

19:15Al Kuwait - Al Qadisiya -:-

LATVIA: SynotTip Virslīga

17:00Jelgava - Riga FC -:-
19:00FK Liepaja - Metta/LU -:-

LATVIA: 1. Liga

13:00Auda - BFC Daugavpils -:-
14:00Grobina - FK Smiltene -:-
15:00Alberts - Balvu -:-
16:00Bebri - Rezekne -:-
16:00Tukums 2000 - Super Nova -:-

LITAUEN: A Lyga

12:00Jonava - Palanga -:-
12:00UtsattStumbras - Suduva -:-

LITAUEN: I Lyga

12:00Kupiskis - NFA Kaunas -:-
15:00FC Pakruojis - Dziugas Telsiai -:-
15:00Utenis - Banga Gargzdai -:-
16:00Nevezis Kedainiai - Koralas Klaipeda -:-

MAKEDONIA: Første Ligaen

20:00Rabotnicki - Sileks -:-

MAKEDONIA: 1. Divisjon

17:00Detonit Junior - Borec -:-
17:00FK Korab - KF Gostivar -:-
17:00FK Skopje - Pelister -:-
17:00FK Tikves Kavadarci - Kozuv Gevgelija -:-
17:00Gench Kalemler - Teteks -:-
17:00Goblen - Struga Trim & Lum -:-
17:00Kit Go Pehcevo - Plackovica -:-
17:00Labunishta - Vellazerimi -:-
17:00Negotino - Bregalnica -:-
17:00Sasa - Partizan Obrshani -:-

MALAWI: Super League

14:30Dwangwa United - TN Stars -:-
14:30Karonga United - Nchalo -:-
14:30Mighty Wanderers - Azam Tigers -:-
14:30Mzuni - Big Bullets -:-

MALAYSIA: Malaysia Cup

14:15Sabah - Selangor -:-
15:00Kedah - MISC-MIFA -:-
15:00PKNP - Pahang -:-
15:00Terengganu - Felcra -:-

MALTA: Premier League

18:30Hamrun Spartans - Floriana -:-
18:30Mosta FC - St. Andrews -:-
20:30Sliema Wanderers - Valletta -:-
20:45Tarxien Rainbows - Gzira -:-

MEXICO: Primera Division - Apertura

02:00Veracruz - Guadalajara Chivas 0:2
04:00Atlas - Monarcas 0:1
00:00Cruz Azul - Club Leon -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

23:00Cruz Azul K - Puebla K 0:0
23:00Necaxa K - U.A.N.L.- Tigres K 1:3

MEXICO: Liga de Ascenso - Apertura

02:00UAEM Potros - Zacatecas Mineros 0:1
03:00Atlante - Alebrijes Oaxaca 2:1
03:08Correcaminos - Leones Negros 2:1
88'Cimarrones de Sonora - Dorados de Sinaloa 1:1
00:00Zacatepec - Cafetaleros de Tapachula -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

17:00Buducnost - Lovcen -:-
17:00Iskra - Grbalj -:-
17:00OFK Petrovac - Mornar -:-
17:00OFK Titograd - Zeta -:-
17:00Rudar - Sutjeska -:-

NEDERLAND: Eredivisie

18:30Breda - De Graafschap -:-
18:30Venlo - Ajax -:-
20:45Fort. Sittard - PSV -:-
20:45Heracles - Den Haag -:-

NEDERLAND: KNVB Beker

14:30ASWH - Arnheim -:-
14:30DFS - Barendrecht -:-
14:30DZC'68 - Scheveningen -:-
14:30FC 's-Gravenzande - HV & CV Quick -:-
14:30Rijnsburgse Boys - Ajax (Am) -:-
14:30VV DOVO - Quick Boys -:-
15:00Eemdijk - Vlissingen -:-
16:00Spakenburg - Wittenhorst -:-
17:00EVV - Brielle -:-
17:00FC Oss - Noordwijk -:-
17:00GOES - Staphorst -:-
17:00Harkemase Boys - De Dijk -:-
17:00Hoek - ADO 20 Heemskerk -:-
17:00KVV Quick '20 - Ermelo -:-
17:00Sportlust - HBS -:-
17:00Stedoco - Cluzona -:-
17:00Urk - RKVV SDO Bussum -:-
17:00VV Alverna - ODIN '59 -:-
17:00Zaanlandia - Achilles 29 -:-
18:00JVC '31 Cuijk - Koninklijke HFC -:-

NORD-IRLAND: NIFL Premiership

16:00Ards - Ballymena -:-
16:00Crusaders - Linfield -:-
16:00Dungannon - Cliftonville -:-
16:00Glentoran - Coleraine -:-
16:00Institute - Warrenpoint -:-

NORD-IRLAND: Irsk Cup

14:30Ardstraw - Dromore Amateurs -:-
14:30Ballymacash - Kilmore Rec -:-
14:30Ballynahinch United - Groomsport -:-
14:30Banbridge Rangers - Sirocco -:-
14:30Bangor Amateurs - Newcastle -:-
14:30Broomhedge - Ballynahinch Olympic -:-
14:30Comber Rec - Immaculata -:-
14:30Cookstown Youth - Islandmagee -:-
14:30Crumlin United - Bangor Swifts -:-
14:30Desertmartin - Ballynure Old Boys -:-
14:30Dunloy - Hanover -:-
14:30Dunmurry Y.M. - Rathfriland -:-
14:30Fivemiletown - Bloomfield -:-
14:30Foundry - Aquinas -:-
14:30Glebe - Bangor FC -:-
14:30Grove - Chimney -:-
14:30Holywood - Newbuildings -:-
14:30Iveagh Utd - Dungiven -:-
14:30Killyleagh Youth - Markethill -:-
14:30Lisburn Rangers - Dromara -:-
14:30Lower Maze - Trojans -:-
14:30Malachians - Maiden City -:-
14:30Mossley AFC - Dunmurry Rec -:-
14:30Newtown FC - 18th Newtownabbey Old Boys -:-
14:30Orangefield - Brantwood -:-
14:30Oxford Stars - Wakehurst -:-
14:30Oxford Sunnyside FC - Bryansburn -:-
14:30Rosario Youth - Ballymoney -:-
14:30Saintfield - Laurelvale -:-
14:30Seapatrick - Coagh Utd -:-
14:30Silverwood - Shorts -:-
14:30St Luke's - Larne Technical Old Boys -:-
14:30St. James' Swifts - Sofia Farmer -:-
14:30Strabane Athletic - Derriaghy -:-
14:30Suffolk - Colin Valley -:-
14:30Tullycarnet - Tullyvallen -:-
14:30Woodvale - St. Patricks Young -:-

NORD-IRLAND: NIFL Championship

16:00Ballyclare - Loughgall -:-
16:00C. Rangers - Dundela -:-
16:00Dergview - H&W Welders -:-
16:00Larne - Ballinamallard -:-
16:00Limavady - Knockbreda -:-
16:00Portadown - PSNI -:-

NORGE: 2. Divisjon - Gruppe 1

16:00Asker - Hønefoss -:-
16:00Grorud - Fram -:-
16:00Nybergsund - Elverum -:-
18:00Fredrikstad - Bærum -:-

NORGE: 2. Divisjon - Gruppe 2

13:00Kjelsås - Bryne -:-
14:00Vidar - Egersund -:-
15:00Arendal - Vard Haugesund -:-
17:00Hødd - KFUM Oslo -:-

NORGE: Division 3 - Group 1

13:00Oppsal - Spjelkavik -:-
14:00Ullern - Ready -:-

NORGE: Division 3 - Group 2

13:00Kråkerøy - Selbak -:-
15:00Skedsmo - Skjetten -:-
16:00Gjelleråsen - Vestfossen -:-
16:00Kvik Halden FK - Lørenskog -:-
18:15Østsiden - Bjørnevatn -:-

NORGE: Division 3 - Group 3

13:00Madla IL - Halsen -:-
14:00Staal Jørpeland - Sola -:-
16:00Åssiden - Ørn-Horten -:-

NORGE: Division 3 - Group 4

16:00Førde - Øystese -:-
16:00Sogndal 2 - Lysekloster -:-
16:00Stord - Fyllingsdalen -:-
16:00Vardeneset - Tertnes -:-

NORGE: Division 3 - Group 5

14:00Brumunddal - Kolstad -:-
16:00Byåsen - Orkla -:-
16:00Gjøvik-Lyn - Melhus -:-
16:00Løten - Tillerbyen -:-
16:00Rosenborg 2 - Ottestad -:-
16:00Steinkjer - Verdal -:-

NORGE: Division 3 - Group 6

13:00Fløya - Korsvoll -:-
14:00Harstad - Senja -:-
17:00Skarp - Stålkam -:-

NORGE: Junior U19

13:00Mjøndalen U19 - Viking U19 -:-

NORGE: Toppserien Kvinner

15:00Kolbotn K - Trondheims-Ørn K -:-
15:00Lyn K - Klepp K -:-
15:00Sandviken K - RØA K -:-
15:00Stabæk K - Vålerenga K -:-
16:00LSK Kvinner K - Arna-Bjørnar K -:-

OMAN: Professional League

15:50Sur Club - Al Nahda -:-
15:55Al-Rustaq - Al Nasr -:-
18:05Majees SC - Sohar -:-

PANAMA: LPF - Apertura

03:00Arabe Unido - Santa Gema 2:2
03:00Tauro - Union D. U. 1:2

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

22:00Independiente F.B.C. - 3 De Febrero -:-

PERU: Primera Division - Apertura

20:00Binacional - Sporting Cristal -:-
22:30Ayacucho - Dep. Municipal -:-

PERU: Segunda Division

18:00Deportivo Coopsol - Alfredo Salinas -:-
22:00Cienciano - Huaral -:-

POLEN: Ekstraklasa

18:00Wisla Plock - Arka -:-
20:30Gornik Z. - Lechia -:-

POLEN: 1. Divisjon

17:00Garbarnia - LKS Lodz -:-
17:45Chrobry Glogow - Rakow -:-
20:00Katowice - Suwalki -:-

POLEN: 2. divisjon

12:00R. Rzeszow - Gornik Leczna -:-
16:00Blekitni Stargard - S. Wola -:-
17:00Elana Torun - ROW Rybnik -:-
17:00Pogon Siedlce - Pruszkow -:-
17:00Siarka Tarnobrzeg - Rozwoj Katowice -:-
18:00Radomiak Radom - Elblag -:-
19:10Widzew Lodz - Gryf Wejherowo -:-

POLEN: III Liga - Group I

17:00Biala Piska - Huragan Morag -:-
17:00LKS Lomza - Swit -:-
17:00Sokol Aleksandrow Lodz - Legionowo -:-
18:00Ostroda - Elk -:-

POLEN: III Liga - Gruppe II

17:00Kleczew - KKS Kalisz -:-
17:00Koszalin - Gwardia Koszalin -:-
17:00Mieszko - Sroda -:-
17:00Stezyca - Chemik Bydgoszcz -:-
18:00Wda Swiecie - Wierzyca -:-

POLEN: III Liga - Gruppe III

12:00Warta Gorzow - Bielsko-Biala -:-
17:00Foto-Higiena Gac - Gornik Z. 2 -:-
17:00LZS Agroplon Gluszyna - Stilon Gorzow -:-
17:00Lechia Dzierzoniow - Legnica 2 -:-
17:00Piast Zmigrod - Pniowek -:-
17:00Ruch Radzionkow - Kluczbork -:-
17:00Ruch Zdzieszowice - Zaglebie 2 -:-
17:00Sleza Wroclaw - Brzeg -:-
18:00Polkowice - Gwarek Tarnowskie Gory -:-

POLEN: III Liga - Gruppe IV

17:00NKP Podhale Nowy Targ - Wolka Pelkinska -:-
19:00Lublin - Sola Oswiecim -:-

POLEN: Central Youth League

11:00Korona U19 - Arka U19 -:-
12:00Lech U19 - Lublin U19 -:-
12:00Pogon Szczecin U19 - Legia U19 -:-
12:00Wisla U19 - Torun U19 -:-
14:00Belchatow U19 - Ruch Chorzow U19 -:-

POLEN: Ekstraliga Women

11:00Biala Podlaska K - UJ Krakow K -:-
11:00Czarni Sosnowiec K - Mitech Zywiec K -:-
11:00Mks Olimpia Szczecin K - Gornik Leczna K -:-
11:00UKS SMS Lodz K - AZS Wroclaw K -:-
13:00Katowice K - AZS PWSZ Walbrzych K -:-
16:00Polonia K - Medyk Konin K -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

17:30Chaves - Portimonense -:-
20:00Boavista - Benfica -:-
22:00Sporting - Setubal -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Belenenses U23 - Cova De Piedade U23 -:-
12:00Braga U23 - Benfica U23 -:-
12:00Estoril U23 - Portimonense U23 -:-
12:00Feirense U23 - Rio Ave U23 -:-
12:00Maritimo U23 - Guimaraes U23 -:-
12:00Setubal U23 - Sporting U23 -:-

PORTUGAL: Segunda Liga

12:15Academica - Ferreira -:-
18:00Cova De Piedade - Sp. Covilha -:-
18:00FC Porto B - Farense -:-
18:00Mafra - Guimaraes B -:-
19:00Braga B - Estoril -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

18:00Meda - Gondomar -:-

QATAR: Premier League

16:25Al Khor - Al-Shahaniya -:-
18:35Al-Kharitiyath - Al Arabi -:-

ROMANIA: Liga 1

17:00Astra - Calarasi -:-
20:00FC Viitorul - Gaz Metan -:-

ROMANIA: Liga 2

10:00Braila - UTA Arad -:-
10:00Daco-Getica Bucuresti - Sportul Snagov -:-
10:00Farul Constanta - Academica Clinceni -:-
12:00Aerostar - Chindia Targoviste -:-
14:30Ripensia Timisoara - Poli Timisoara -:-

RUSSLAND: Premier League

15:30CSKA Moskva - Arsenal Tula -:-
18:00Krasnodar - Sp. Moskva -:-
20:30Akhmat Grozny - Kazan -:-

RUSSLAND: FNL

16'Luch - FK Krasnodar Reserve 2 0:0
14:00Tomsk - Armavir -:-
14:00Tyumen - Sibir -:-
15:00Yaroslavl - Zenit 2 -:-
17:00Avangard Kursk - Baltika -:-
17:00Chertanovo M. - SKA Khabarovsk -:-
17:00F. Voronezh - FK Chimki Moskovska oblast -:-
17:00FC Tambov - Mordovia Saransk -:-
18:00Sochi - Nizhny Novgorod -:-

RUSSLAND: PFL - East

10:00Sakhalin - Dynamo Barnaul -:-
11:30Chita - Zenit Irkutsk -:-
12:00Sibir 2 - Omsk -:-

RUSSLAND: PFL - South

16:00Angust Nazran - Legion Dynamo -:-
16:00Biolog - Vladikavkaz -:-
16:00SKA Rostov-on-Don - Urozhay -:-
17:00Chornomorets - FC Akademia -:-
18:00Chaika Peschanokopskoye - Mashuk -:-
18:00Maykop - Dynamo Stavropol -:-

RUSSLAND: PFL - Ural-Povolzhye

12:00Ural 2 - FC Zvezda Perm -:-
14:00Chelyabinsk - Ufa 2 -:-
15:00Syzran - Kamaz Chelny -:-

RUSSLAND: Youth League

09:00Krasnodar U21 - Sp. Moskva U21 -:-
14:00FK Rostov U21 - Yenisey U21 -:-
15:00Akhmat Grozny U21 - Kazan U21 -:-

RÉUNION: Regionale 1

18:00Excelsior - Capricorne -:-

SAUDI ARABIA: Super Cup

19:30Al-Hilal - Al-Ittihad -:-

SERBIA: Super Liga

19:00Cukaricki - Proleter -:-
20:00FK Vozdovac - Din. Vranje -:-
20:00Mladost - Zemun -:-
20:00Vojvodina - Backa -:-

SERBIA: Prva Liga

17:30Backa Topola - Zlatibor Cajetina -:-
17:30Becej - Sindjelic B. -:-
17:30Teleoptik - Bezanija -:-
17:30Zarkovo - Habitfarm Javor -:-
20:00Sloboda - Novi Pazar -:-

SINGAPORE: Premier League

11:30Albirex Niigata - Geylang -:-
14:15Brunei DPMM - Hougang -:-

SKOTTLAND: League One

16:00Dumbarton - Arbroath -:-
16:00Forfar - Stranraer -:-
16:00Montrose - Brechin -:-
16:00Raith - East Fife -:-
16:00Stenhousemuir - Airdrieonians -:-

SKOTTLAND: League Two

16:00Albion Rovers - Elgin -:-
16:00Annan Athletic - Queens Park -:-
16:00Cowdenbeath - Berwick -:-
16:00Edinburgh City - Stirling -:-
16:00Peterhead - Clyde -:-

SKOTTLAND: Lowland League

16:00BSC Glasgow - Edusport Academy -:-
16:00Civil Service Stroll - Dalbeattie Star -:-
16:00Cumbernauld Colts - East Stirlingshire -:-

SKOTTLAND: Highland League

16:00Brora Rangers - Rothes -:-
16:00Buckie Thistle - Keith -:-
16:00Deveronvale - Forres Mechanics -:-
16:00Formartine Utd - Wick Academy -:-
16:00Huntly - Cove Rangers -:-
16:00Inverurie Loco Works - Fort William -:-
16:00Lossiemouth - Fraserburgh -:-
16:00Nairn County - Clachnacuddin -:-
16:00Turriff Utd - Strathspey Thistle -:-

SKOTTLAND: Betfred Cup - Play Off

13:30Partick - Celtic -:-
16:00Aberdeen - St Mirren -:-
16:00Dundee FC - Ayr -:-
16:00Dunfermline - Hearts -:-
16:00Livingston - Motherwell -:-
16:00Queen of South - St. Johnstone -:-

SLOVAKIA: Fortuna liga

16:45Nitra - Trnava -:-
19:00Michalovce - Senica -:-
19:00Podbrezova - Z. Moravce -:-
19:00Zilina - Sered -:-

SLOVAKIA: 2. liga

16:30I. Bratislava - Petrzalka -:-
16:30Komarno - Banska Bystrica -:-
16:30Samorin - Dubnica -:-
19:00Poprad - Lipany -:-

SLOVAKIA: Divison C West

17:00FK Nove Zamky - Crystal -:-
17:00Kalna n. Hronom - Puchov -:-

SLOVAKIA: Divisjon C-Øst

16:00FC Kosice - Gelnica -:-
16:00Stropkov - Presov B -:-

SLOVAKIA: Divison C Central

10:30Ruzomberok B - Oravske Vesele -:-
16:00L. Hradok - R. Sobota -:-
16:00MSK Martin - Krasno -:-
16:00Zarnovica - Novohrad Lucenec -:-
16:00Zvolen - Namestovo -:-

SLOVENIA: Prva liga

18:00Celje - Triglav -:-
20:00Aluminij - Rudar -:-

SLOVENIA: 2. SNL

17:00Bilje - Ankaran -:-
17:00Brezice - NK Bravo -:-
17:00NK Krka - Jadran Dekani -:-
17:00Nafta - Brda -:-
17:00Roltek Dob - Beltinci -:-

SPANIA: LaLiga

18:15Celta Vigo - Espanyol -:-
20:15Villarreal - Real Sociedad -:-
22:15Barcelona - Alaves -:-

SPANIA: LaLiga2

19:00Elche - Granada -:-
19:30Lugo - Malaga -:-
20:30Alcorcon - Gijon -:-
22:00Cordoba - Numancia -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 5

19:00Vilafranca - Santboia -:-
19:30Asco - Granollers -:-
19:30UE Sants - Terrassa -:-
20:00Horta - UE Figueres -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 11

17:00Santanyi - Ibiza Islas Pitiusas -:-
18:00Constancia - Murense -:-
18:00Mallorca B - Poblense -:-
19:30Manacor - Soller -:-
19:30Platges de Calvia - Felanitx -:-
19:30Santa Catalina Atletico - Llosetense -:-

SUDAN: Premier League - Championship Play-Off

19:00Al-Merreikh - Al Khartoum (Sud) -:-

SUDAN: Premier League - Nedrykksgruppe

16:00Al Merreikh Club Nyala - El-Ahli Atbara -:-
16:00Wad Hashim Sennar - Al Hilal Kadougli -:-
19:00Ahli Khartoum - Merikh Kosti -:-

SVEITS: 1.Liga Promotion

16:30Bruhl - La Chaux-De-Fonds -:-

SVEITS: 1.Liga Classic Gruppe 1

17:00Oberwallis Naters - Young Boys II -:-
17:30Lancy - Lausanne II -:-
18:00Chenois - Vevey -:-

SVEITS: 1.Liga Classic Gruppe 2

16:00Schotz - Bassecourt -:-
17:00Zofingen - Langenthal -:-

SVEITS: 1.Liga Classic Gruppe 3

16:00Eschen - Winterthur II -:-
16:00Thalwil - St. Gallen II -:-
16:00United Zurich - Baden -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Tuggen -:-
17:00Linth - Gossau -:-
20:00Mendrisio - Hongg -:-

SVEITS: Nationalliga A Women

20:00Luzern K - Grasshoppers K -:-

SVEITS: Sveitsisk Cup

14:30Willisau - Breitenrain -:-
16:00Frauenfeld - Rapperswil -:-
16:00Solothurn - Nyonnais -:-
16:00Zug - Red Star Zurich -:-
16:30Amriswil - Aarau -:-
17:00AC Malcantone - Moutier -:-
17:00Goldau - Bavois -:-
17:00Veyrier-Sports - Thun -:-
17:30Bellach - Chiasso -:-
17:30Bellinzona - YF Juventus -:-
17:30Uzwil - Wil -:-
18:00AS Novazzano - Echallens -:-
18:00Concordia - Zürich -:-
18:00Erde - Azzurri Lausanne -:-
18:00Greifensee - Winterthur -:-
18:00Kosova - Lausanne -:-
18:00Langnau - Kriens -:-
18:00Meilen - Servette Geneve FC -:-
18:00Meyrin - Cham -:-
18:15Montlingen - Basel -:-
18:30Grand-Saconnex - Muri -:-
19:00Koniz - Sion -:-
19:00Portalban - Wohlen -:-
19:30Biel - Young Boys -:-

SVERIGE: Allsvenskan

16:00Malmö FF - Trelleborgs -:-

SVERIGE: Superettan

18:00AFC Eskilstuna - Jönköpings -:-

SVERIGE: 1. Divisjon- Norra

14:00Forward - Syrianska FC -:-
14:00Rynninge - Nyköpings -:-
15:00Team TG FF - Sollentuna -:-
16:00Akropolis - Linköping City -:-
16:00Västerås SK - Sandvikens IF -:-

SVERIGE: 1. Divisjon - Södra

14:00Torns - Utsiktens -:-
16:00Grebbestads - Lunds -:-
16:00Oskarshamns - Kristianstads -:-
16:00Skövde - Mjällby -:-

SVERIGE: 2. Divisjon - Norrland

13:00Hudiksvalls - Ytterhogdals -:-
14:00Friska Viljor - Bodens -:-
14:00Gällivare Malmberget - Härnösands -:-
15:00IFK Luleå - Gottne IF -:-
15:00Täfteå IK - IFK Östersund -:-

SVERIGE: 2. Divisjon - Norra Svealand

14:00Karlbergs - Vasalunds -:-
14:00Strömsbergs - IFK Stocksund -:-
14:00Sundbybergs - Gute -:-
15:00Norrtälje - Upsala -:-
16:00Lidingö IFK - Bollnäs -:-

SVERIGE: 2. Divisjon - Västra Götaland

13:00Lindome - IFK Malmö -:-
13:30Vinbergs - Prespa Birlik -:-
14:00Högaborgs - Ullareds IK -:-
14:00Rosengård - Hittarps -:-
16:00Assyriska BK - Kvarnby -:-
16:00Halmia - Varbergs GIF -:-

SVERIGE: 2. Divisjon - Södra Svealand

14:00Enskede IK - Aspudden Tellus -:-
14:00Haninge/Brandbergen IFK - Newroz -:-
14:00Huddinge - Motala -:-
14:00Värmbols - Nora -:-
16:00AFK Linkopings - Södertalje FK -:-

SVERIGE: 2. Divisjon - Norra Götaland

15:00Vänersborgs FK - Nordvärmland -:-
16:00Gauthiod - Uddevalla -:-
16:00Karlstad - Skoftebyns -:-
16:00Stenungsunds - FBK Karlstad -:-

SVERIGE: 2. Divisjon - Östra Götaland

14:00Bromolla - Dalstorps IF -:-
15:00Assyriska IK - Nosaby IF -:-
15:00Råslätts - IFK Berga -:-
15:00Sölvesborgs - Hässleholms IF -:-

SVERIGE: Allsvenskan Kvinner

13:45Kristianstads K - Växjö DFF K -:-
15:00Hammarby K - Eskilstuna United K -:-
16:00Rosengård K - Kalmar K -:-

SVERIGE: Elitettan Kvinner

13:00Boljan K - Uppsala K -:-
15:00Assi K - Kvarnsvedens K -:-
15:00Kungsbacka K - Asarum K -:-
17:00Sundsvall K - Örebro K -:-

SØR-AFRIKA: Premier League

15:00Polokwane - Baroka -:-
18:00Cape Town City - Golden Arrows -:-
20:15Bidvest Wits - Supersport Utd -:-
20:15Chippa United - Black Leopards -:-

SØR-AFRIKA: First Division

15:00Maccabi - TS Sporting -:-
15:00Real Kings - Witbank Spurs -:-
15:00Royal Eagles - Stellenbosch -:-
15:00Uthongathi - Tshakhuma -:-

SØR-KOREA: K League 1

12:00Daegu - Ulsan Hyundai -:-
12:00Pohang - Gyeongnam -:-
12:30Sangju Sangmu - Jeju Utd -:-

SØR-KOREA: K League 2

12:00Ansan Greeners - Asan Mugunghwa -:-
12:00Suwon City - Anyang -:-

TAJIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00Kuktosh - Panjsher -:-
14:00Regar-TadAZ - Barqi Tojik -:-

TRINIDAD & TOBAGO: Pro Liga

22:00North East Stars - Defence Force -:-
22:00Police - San Juan Jabloteh -:-
00:00Central FC - W Connection -:-
00:00Sando - Point Fortin -:-

TSJEKKIA: 1. Liga

17:00Liberec - Bohemians 1905 -:-
17:00Mlada Boleslav - Opava -:-
17:00Zlin - Teplice -:-
19:00Slavia Prague - Jablonec -:-

TSJEKKIA: 2. Divisjon

10:15Pardubice - Chrudim -:-
10:15Sokolov - Jihlava -:-
17:00Prostejov - Hradec Kralove -:-
17:00Vitkovice - Varnsdorf -:-

TSJEKKIA: CFL

10:15Olympia Radotin - Zapy -:-
10:15Pisek - Benesov -:-
10:15Vysehrad - Kraluv Dvur -:-
10:30Litomericko - Vltavin -:-
17:00Usti nad Orlici - Prevysov -:-
17:00Zivanice - Domazlice -:-

TSJEKKIA: MSFL

10:15Petrkovice - Otrokovice -:-
16:30Hulin - Dolni Benesov -:-
16:30Lisen - Hlucin -:-
16:30Rymarov - Unicov -:-
16:30Uhersky Brod - Velke Mezirici -:-
16:30Valasske Mezirici - Kromeriz -:-
17:00Frydek-Mistek - Vrchovina -:-
17:00Hodonin - Vyskov -:-

TSJEKKIA: Divisjon A

10:15Aritma Prague - Horovicko -:-
10:15Mas Taborsko B - Cizova -:-
10:15Prestice - Jindrichuv Hradec -:-
15:00Marianske Lazne - Tachov -:-
17:00Doubravka - Sobeslav -:-
17:00Klatovy - Admira Prague -:-

TSJEKKIA: Divisjon B

10:15Brandys n. Labem - Kladno -:-
10:15Chomutov - Hostoun -:-
10:15Libis - FK Ostrov -:-
10:15Mostecky FK - Meteor Prague -:-
10:15Motorlet Prague - Zbuzany -:-
10:15Neratovice - Nymburg -:-
15:00Brezova - Ostra -:-

TSJEKKIA: Divisjon C

10:30Prepere - Velke Hamry -:-
17:00Trutnov - Nachod -:-
17:00Vysoke Myto - Kratonohy -:-

TSJEKKIA: Divisjon D

16:30Breclav - Bystrc -:-
16:30Nove Sady - Stara Rise -:-

TSJEKKIA: Divisjon E

10:15Opava B - Frydlant -:-
16:30Vsetin - Kozlovice -:-

TSJEKKIA: Prazsky prebor

10:15Branik - Union Vrsovice -:-
10:15Ujezd Prague - Kralovice -:-
10:15Zizkov B - Predni Kopanina -:-
14:00Vysehrad B - Dukla JM -:-
14:30Tempo Praha - Admira Prague B -:-

TSJEKKIA: Stredocesky KP

10:15Hrebec - Nove Straseci -:-
10:15Klicany - Spartak Pribram -:-
17:00Bohemia Podebrady - Kutna Hora -:-
17:00Hvozdnice - Tuchlovice -:-
17:00Slany - Poricany -:-

TSJEKKIA: Jihocesky KP

17:00Blatna - Milevsko -:-
17:00Cesky Krumlov - Protivin -:-
17:00Drazice - Osek -:-
17:00Katovice - Malse Roudne -:-

TSJEKKIA: Plzensky KP

10:15Petrin Plzen - Rapid Plzen -:-
17:00Bolevec - Rokycany -:-
17:00Luby - Zruc -:-
17:00Stribro - Nepomuk -:-
17:00Vejprnice - Chotikov -:-
18:00Sokol Lhota - Horni Briza -:-

TSJEKKIA: Karlovarsky KP

15:00Citice - Nejdek -:-
15:00Lomnice - Nova Role -:-
16:00Frantiskovy Lazne - Nove Sedlo -:-
17:00Banik Kralovske Porici - Stara Role -:-
17:00Chodov - Zlutice -:-
19:00Hvezda Cheb - Slavkov -:-

TSJEKKIA: Ustecky KP

10:15FK Jilove - Zatec -:-
14:30Lovosice - Horni Jiretin -:-
17:00Dobromerice - Perstejn -:-
17:00Srbice - Kadan -:-
17:00Vilemov - Baník Modlany -:-

TSJEKKIA: Liberecky KP

17:00Novy Bor - Doksy -:-
17:00Sedmihorky - Frydlant -:-
17:00Slovan Hradek nad Nisou - Skalice -:-
17:00Zelezny Brod - Bily Kostel nad Nisou -:-

TSJEKKIA: Kralovehradecky KP

10:15Slavia Hradec - Rychnov nad Kneznou -:-
17:00Chlumec nad Cidlinou - Kostelec n. O. -:-
17:00Jicin - Lazne Belohrad -:-

TSJEKKIA: Pardubicky KP

10:15Holice - Dolni Ujezd -:-
10:15Litomysl - Moravska Trebova -:-
17:00Chocen - Lanskroun -:-
17:00Letohrad - Zamberk -:-
17:00Tremosnice - Hermanuv Mestec -:-

TSJEKKIA: Vysocina KP

16:30Bystrice n. P. - Pelhrimov -:-
16:30Chotebor - Sapeli Polna -:-
16:30Okrisky - Namest n. Oslavou -:-

TSJEKKIA: Jihomoravsky KP

10:30Bohunice - Ivancice -:-
10:30Bosonohy - Start Brno -:-
16:30Vojkovice - Svratka Brno -:-
17:00Moravska Slavia - Sparta Brno -:-

TSJEKKIA: Olomoucky KP

16:30Hnevotin - Jesenik -:-
16:30Mohelnice - Sokol Opatovice -:-

TSJEKKIA: Zlinsky KP

10:00Batov - Nevsova -:-
17:00Brumov - Bystrice pod Hostynem -:-
17:00Morkovice - Borsice -:-
17:00Skastice - FC Provodov -:-
17:00Tj Jurinka - Luhacovice -:-
17:00Velke Karlovice - Hluk -:-

TSJEKKIA: Moravskoslezsky KP

17:00Dolni Datyne - Polanka -:-
17:00Haj ve Slezsku - Senov -:-
17:00Petrovice - Bilovec -:-
17:00Stara Bela - Pusta Polom -:-

TSJEKKIA: U19 Liga

11:00Brno U19 - FC Fastav Zlin U19 -:-
11:00Slavia Prague U19 - Pribram U19 -:-
11:00Slovacko U19 - Ostrava U19 -:-
11:00Sparta Praha U19 - Ceske Budejovice U19 -:-
13:00Plzen U19 - Jihlava U19 -:-
13:15Pardubice U19 - Dukla Prague U19 -:-

TSJEKKIA: First Liga Kvinner

10:30Hradec Kralove K - Plzen K -:-

TSJEKKIA: Czech Cup Women

10:00MFK Vitkovice K - Lodenice K -:-

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

17:00Monastir - Stade Tunisien -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Ahal - Kopetdag Asgabat -:-
16:00FC Balkan - Merw -:-

TYRKIA: Super Lig

18:15Bursaspor - Kayserispor -:-
20:45Antalyaspor - Konyaspor -:-
20:45Yeni Malatyaspor - Fenerbahce -:-

TYRKIA: TFF 1. Lig

15:30Hatayspor - Karabukspor -:-
18:15Osmanlispor - Giresunspor -:-
20:45Altinordu - Genclerbirligi -:-

TYSKLAND: Regionalliga Nord

13:00Wolfsburg II - Norderstedt -:-
14:00Lübeck - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
18:30Holstein Kiel II - Hamburger SV II -:-

TYSKLAND: Regionalliga Vest

14:00Lippstadt - Kaan-Marienborn -:-
14:00TV Herkenrath - Bonner -:-
14:00Verl - Wuppertaler -:-

TYSKLAND: Regionalliga Sudwest

14:00Balingen - Frankfurt -:-
14:00Mannheim - Freiburg II -:-
14:00Offenbach - Hoffenheim II -:-
14:00Pirmasens - Hessen Dreieich -:-
14:00Stuttgart II - Stadtallendorf -:-

TYSKLAND: Regionalliga Bayern

14:00Furth II - Augsburg II -:-
14:00Ingolstadt II - Schalding -:-
14:00Nürnberg II - Memmingen -:-
17:00Pipinsried - Illertissen -:-

TYSKLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Flensburg - TSV Lagerdorf -:-
14:00Heider SV - Schilksee -:-
14:00Neumunster - Eutin -:-
15:00Bordesholm - Lübeck II -:-
16:00NTSV Strand 08 - VfR Neumunster -:-
16:00TSV Kropp - Frisia Risum-Lindholm -:-

TYSKLAND: Oberliga Bremen

13:00Werder Bremen III - Geestemunde -:-
14:00Brinkumer - Habenhauser -:-

TYSKLAND: Oberliga Niedersachsen

16:00Cloppenburg - Wolfenbuttel -:-
16:00Delmenhorst - Hildesheim -:-
16:00Gifhorn - Hannoverscher SC -:-
16:00Wunstorf - Eintracht Northeim -:-

TYSKLAND: Oberliga Hessen

15:00Alzenau - Viktoria Griesheim -:-
15:00Baunatal - Hadamar -:-
15:00Giessen - Lehnerz -:-
15:00Hunfelder - Kassel -:-

TYSKLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Trier - Pfeddersheim -:-
15:30Hassia Bingen - Karbach -:-
15:30Idar-Oberstein - Diefflen -:-
15:30Mechtersheim - Jägersburg -:-
15:30Rochling - Engers -:-

TYSKLAND: Oberliga Bayern Nord

15:00Bayern Hof - Neumarkt -:-
15:00Wurzburger FV - Wurzburger Kickers II -:-
16:00ATSV - Abtswind -:-
16:00Aubstadt - Ammerthal -:-
16:00Gebenbach - Erlangen -:-
16:00Sand - Grossbardorf -:-

TYSKLAND: Oberliga Bayern Süd

14:00Ismaning - Dachau -:-
14:00Pullach - Vilzing -:-
15:00Schwaben Augsburg - Sonthofen -:-
16:00Kottern-St. Mang - München 1860 II -:-
17:00Unterfohring - Nordlingen -:-

TYSKLAND: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Goppinger SV - Neckarsulmer -:-
14:00Ravensburg - Ger. Friedrichstal -:-
15:00FC 08 Villingen - Freiberg -:-
15:30Bahlinger - FC Normannia Gmund -:-
15:30Bissingen - TSV Ilshofen -:-
15:30Spielberg - Backnang -:-

TYSKLAND: DFB Pokal

15:30Dassendorf - Duisburg -:-
15:30Drochtersen / Assel - Bayern -:-
15:30Elversberg - Wolfsburg -:-
15:30Kaiserslautern - Hoffenheim -:-
15:30Linx - Nürnberg -:-
15:30Pforzheim - Leverkusen -:-
15:30Rodinghausen - Dresden -:-
15:30Ulm - Eintracht Frankfurt -:-
15:30Worms - Werder Bremen -:-
18:30Aue - Mainz -:-
18:30Erndtebruck - Hamburger SV -:-
18:30Oberhausen - Sandhausen -:-
20:45Rostock - Stuttgart -:-

TYSKLAND: Junioren Bundesliga Nord

13:00Hannover U19 - Niendorfer TSV U19 -:-

TYSKLAND: Junioren Bundesliga Sør

11:00Frankfurt U19 - Bayern U19 -:-

USA: MLS

22:00Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy -:-

USA: USL

20:00Ottawa Fury - Indy Eleven -:-

USA: NWSL Kvinner

02:30Houston Dash K - Washington K 4:0
00:30Sky Blue K - Utah Royals K -:-

UKRAINA: Premier League

16:00Lviv - Shakhtar -:-
18:30Dynamo Kiev - Oleksandriya -:-

UKRAINA: Persha Liga

16:00AvlystZirka Kropyvnytskyi - Kobra -:-
17:00Ahrobiznes Volochysk - Dnipro-1 -:-
17:00Hirnyk-Sport - Balkany -:-
17:00Kolos Kovalyovka - Kramatorsk -:-
17:00Volyn Lutsk - Sumy -:-
17:30Rukh Vynnyky - Inhulets -:-
18:00Metalist 1925 Kharkiv - Obolon Brovar Kyjev -:-

UKRAINA: Druha Liga

16:00Kalush - Veres Rivne -:-
16:00Kremin - Nikopol -:-
16:00Minaj - Cherkashchyna-Ak. -:-
16:00Nyva - Podillya Khmelnytskyi -:-
16:30Hornostayivka - M. Zaporozhye -:-
16:30Nova Kakhovka - Hirnyk Kryvyi Rih -:-
17:00Kyiv-Sviatoshyn - Nyva Ternopil -:-

UKRAINA: Youth League

14:00Vorskla U21 - Mariupol U21 -:-
15:00Desna U21 - Karpaty U21 -:-
16:00Zorya U21 - Olimpik Donetsk U21 -:-

UNGARN: OTP Bank Liga

17:00Ferencvaros - Paks -:-
19:30DVTK Borsodi - Haladas -:-
19:30Honved - MOL Vidi -:-
19:30Puskas Academy - Kisvarda -:-
19:30Ujpest - Mezokovesd -:-

UNGARN: NB I Women

13:00Astra Hungary K - Győr K -:-
15:30Haladas K - Ferencvaros K -:-
16:30DVTK Borsodi K - Szent Mihály K -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

20:00Atenas - Liverpool M. -:-
20:00Danubio - Wanderers -:-

USBEKISTAN: Super League

17:00Pakhtakor (Uzb) - Nasaf Qarshi -:-
17:00Qizilqum - Navbahor Namangan -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

21:30Aragua - Atletico Venezuela -:-
23:00Dep. Anzoategui - Trujillanos -:-

VERDEN: Privatkamp

02:00Grenada - Jamaica 1:5
18:00Andorra - Forente Arabiske Emirater -:-

VERDEN: Treningskamp

11:30Real Union (Esp) - Real Sociedad B (Esp) -:-
17:00Aris (Gre) - PAS Giannina (Gre) -:-
17:00FeralpiSalo (Ita) - Carpi (Ita) -:-
17:30Pordenone (Ita) - Venezia (Ita) -:-
17:30Real Forte Querceta (Ita) - Pistoiese (Ita) -:-
17:30Xanthi (Gre) - AEL Larissa (Gre) -:-
18:00Atromitos (Gre) - Asteras T. (Gre) -:-
18:00Foggia (Ita) - Ascoli (Ita) -:-
18:00Lamia (Gre) - Apollon Smirnis (Gre) -:-
18:00OFI Crete (Gre) - Ergotelis (Gre) -:-
18:30AEL Limassol (Cyp) - Anorthosis (Cyp) -:-
18:30Burgos (Esp) - UD Logrones (Esp) -:-
18:30Delta Rovigo (Ita) - Padova (Ita) -:-
18:30Panionios (Gre) - Panachaiki 2005 (Gre) -:-
19:00CD Vitoria (Esp) - Mirandes (Esp) -:-
19:00Murcia (Esp) - Alcoyano (Esp) -:-
19:00UCAM Murcia (Esp) - Al Feiha (Sau) -:-
19:30Primorje (Ita) - Triestina (Ita) -:-
19:30Salmantino (Esp) - Villanovense (Esp) -:-
20:00Barcelona B (Esp) - Cornella (Esp) -:-
20:00Eldense (Esp) - Aguilas FC (Esp) -:-
20:00Ferrol (Esp) - Pontevedra (Esp) -:-
20:00Nardo (Ita) - Lecce (Ita) -:-
20:00Panathinaikos (Gre) - Levadiakos (Gre) -:-

WALES: Premier League

15:30Carmarthen - Llandudno -:-
15:30Druids - Llanelli -:-

WALES: 1. Divisjon

15:30Afan Lido - Ammanford -:-
15:30Briton Ferry - Goytre AFC -:-
15:30Cwmamman United - Goytre Utd -:-
15:30Cwmbran Celtic - Port Talbot -:-
15:30Haverfordwest - Pontypridd -:-
15:30Llantwit Major - Penybont -:-
15:30Taffs Well - Undy -:-

WALES: Cymru Alliance

15:30Airbus - Conwy Borough -:-
15:30Buckley - Llanrhaedr -:-
15:30Denbigh - Flint -:-
15:30Guilsfield - Bangor City -:-
15:30Holyhead - Gresford -:-
15:30Holywell - Penrhyncoch -:-
15:30Porthmadog - Prestatyn -:-
15:30Ruthin - Rhyl -:-

ZAMBIA: Super League

13:00Forest Rangers - Kitwe United -:-
15:00Buildcon - Kabwe Youth Academy -:-
15:00Green Eagles - Red Arrows -:-
15:00Lumwana Radiants - NAPSA Stars -:-
15:00Lusaka Dynamos - Nakambala Leopards -:-
15:00National Assembly - Green Buffaloes FC -:-
15:00Nchanga Rangers (Zam) - Nkwazi -:-
15:00Power Dynamos - Zanaco -:-
15:00UtsattZesco Utd (Zam) - New Monze Swallows -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Black Rhinos - Bulawayo City FC -:-
15:00Chicken Inn - Ngezi Platinum FC -:-
15:00Herentals - CAPS Utd -:-
15:00Nichrut - Highlanders (Zim) -:-
15:00Platinum - Chapungu Utd -:-

ØSTERRIKE: Tipico Bundesliga

17:00Innsbruck - St. Polten -:-
17:00Mattersburg - AC Wolfsberger -:-
17:00Salzburg - Hartberg -:-

ØSTERRIKE: 2. Liga

16:30A. Lustenau - LASK Juniors -:-

ØSTERRIKE: Regionalliga Øst

18:00Wiener Linien - St. Polten (Am) -:-

ØSTERRIKE: Regionalliga Sentral

17:00AC Wolfsberger (Am) - Wels -:-
17:00Stadl Paura - Kalsdorf -:-
18:30Grazer - Lendorf -:-

ØSTERRIKE: Regionalliga Vest

15:30Reichenau - Langenegg -:-
17:00Bischofshofen - Wals-Grunau -:-
17:30USK Anif - Hohenems -:-
18:00Dornbirn - St. Johann -:-
18:00Schwaz - Altach (Am) -:-

ØSTERRIKE: Bundesliga Women

13:00Vorderland K - Bergheim K -:-
17:00Altenmarkt K - Kleinmunchen K -:-
17:10Sturm Graz K - St. Polten K -:-

OPPDATER

Fotball | Ishockey | Håndball | Tennis | Basketball | Bandy | Innebandy | Baseball | Flere sporter »

Topp

m.Flashscore.nu leverer livescore fotball – liveoppdatering for mobil. Av tekniske årsaker har mobilversjonen andre parametre enn Flashscore.nu’s nettsider.

Bytt til touch-versjon