Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS
Football » Today » All Games
Bet on Football from your mobile with 1xBet!
SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Group Stage
00:00Dep. Tachira (Ven) - Nacional (Uru) 0:100:00The Strongest (Bol) - Huachipato (Chi) 4:0
02:00Alianza Lima (Per) - Colo Colo (Chi) 1:1
02:30Flamengo RJ (Bra) - Bolivar (Bol) 4:0
02:30Palmeiras (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) 2:1
00:00Fluminense (Bra) - Cerro Porteno (Par) -:-
00:00Rosario Central (Arg) - Caracas (Ven) -:-
00:00U. de Deportes (Per) - Botafogo RJ (Bra) -:-
SPAIN: LaLiga
38'Las Palmas - Betis 1:121:30Almeria - Barcelona -:-
22:00Real Sociedad - Valencia -:-
ALBANIA: First Division - Relegation
15:00Besa Kavaje - AF Luftetari -:-15:00Lushnja - Iliria Kruja -:-
ALGERIA: U21 League
11:00US Souf U21 - Magra U21 -:-18:00ASO Chlef U21 - Khenchela U21 0:0
18:00Ben Aknoun U21 - Biskra U21 -:-
18:00El Bayadh U21 - Kabylie U21 -:-
18:00MC Alger U21 - USM Alger U21 2:1
18:00Saoura U21 - Paradou U21 4:1
ARGENTINA: Torneo Federal
00:30Sportivo Las Parejas - Douglas Haig 1:001:00Biblioteca Atenas - Huracan Las Heras 1:0
01:00Cipolletti - Sol de Mayo 2:0
01:00Defensores Belgrano VR - Sportivo Belgrano 1:0
01:00Union Sunchales - Sarmiento Resistencia 1:1
01:309 de Julio Rafaela - Independiente Chivilcoy 0:0
01:30Def. Pronunciamiento - Gimnasia E.R. 1:1
02:15Central Norte - Sarmiento de La Banda 1:1
02:15Gutierrez Mendoza - Juventud U.U. 2:2
ARGENTINA: Copa Argentina
22:10Dep. Riestra - Newells Old Boys -:-ARGENTINA: Reserve League - First stage
00:00Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 2:08'Atl. Tucuman 2 - Instituto 2 0:0
8'Defensa y Justicia 2 - Union de Santa Fe 2 0:0
8'Lanus 2 - Boca Juniors 2 0:0
8'Velez Sarsfield 2 - Gimnasia L.P. 2 0:0
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
8'River Plate W - Ferro W 0:0ARMENIA: Premier League
16:00Urartu - Alashkert 6:118:00Noah - Ararat-Armenia 2:1
ARMENIA: First League
13:00PostponedAlashkert 2 - Shirak Gyumri 2 -:-13:00PostponedArarat-Armenia 2 - Nikarm -:-
13:00PostponedArarat Yerevan 2 - Lernayin Artsakh -:-
13:00PostponedNoah 2 - Mika Jerevan -:-
13:00PostponedPyunik Yerevan 2 - Onor -:-
13:00PostponedSyunik - Andranik -:-
13:00PostponedUrartu 2 - BKMA 2 -:-
14:00Syunik - Nikarm 5:0
15:00Andranik - Shirak Gyumri 2 0:0
15:00Ararat Yerevan 2 - BKMA 2 1:3
ASIA: AFC Asian Cup Women U17 - Play Offs
09:00Japan U17 W - South Korea U17 W 3:013:00North Korea U17 W - China U17 W 1:0
AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Champions League
03:00Magenta (Nca) - Vaivase-Tai (Sam) 8:006:00PostponedPirae (Tah) - Ifira Black Bird (Van) -:-
AUSTRIA: Karnten
18:00SC Landskron - St. Jakob/Ros 0:381'Donau Klagenfurt - Treibach 1:5
Half TimeKAC 1909 - Volkermarkt 0:1
AUSTRIA: Salzburg
18:00Union Henndorf - UFC Hallein 0:1AUSTRIA: Wien
80'ASV 13 Wien - SV Donau 1:3AZERBAIJAN: I Liqa
15:00Araz Saatli - Imisli FK 2:115:00Lokbatan - Shamakhi 2:3
BELARUS: Vysshaya Liga
17:50Smorgon - Isloch 1:123'Neman - Arsenal Dzyarzhynsk 0:0
BHUTAN: Premier League
12:00Phuentsholing - BFF Academy U19 2:1BRAZIL: Serie B
00:00America MG - Mirassol 0:000:00Brusque - Operario 0:0
00:00Ituano - Sport Recife 1:0
02:30Ceara - Amazonas 2:1
02:30Paysandu PA - Goias 1:1
02:30Ponte Preta - Santos 1:2
BRAZIL: Carioca C
20:00Caac Brazil - Paraty -:-20:00Campos AA - Uniao Central -:-
BRAZIL: Mineiro 2
00:30Aymores - Tupi-MG 2:001:00Caldense - Boa 0:0
01:00Nacional de Muriae - Democrata SL 1:1
01:00North Esporte Clube - Varginha 1:0
01:00URT - Mamore 1:0
BRAZIL: Copa Espirito Santo - First stage
00:00Real Noroeste - Rio Branco ES 2:3BRAZIL: Brasileiro U20
21:30Botafogo U20 - Ceara U20 -:-00:00PostponedFortaleza U20 - Internacional U20 -:-
00:00Sao Paulo U20 - Cruzeiro U20 -:-
BRAZIL: Paranaense U20 - First stage
20:30AA Iguacu U20 - Hope Internacional U20 -:-BRAZIL: Paulista U20 - First stage
8'Sfera U20 - Sao Bento U20 0:0BULGARIA: Third League - South-East
17:00Botev Plovdiv II - Yambol 1915 4:0CHILE: Primera B
01:00Limache - S. Morning 2:2CHINA: Super League
13:35Shandong Taishan - Shenzhen Xinpengcheng 3:2COLOMBIA: Copa Colombia
01:00Santa Fe - Bucaramanga 1:103:05Fortaleza - Pereira 1:0
22:00Jaguares de Cordoba - Tigres -:-
COSTA RICA: Primera Division - Clausura - Play Offs
04:00Alajuelense - Herediano 1:0CZECH REPUBLIC: FORTUNA:LIGA - Relegation Group
17:00Bohemians - Karvina 1:317:00Jablonec - FK Pardubice 3:0
17:00Zlin - Ceske Budejovice 1:1
DENMARK: Superliga - Championship Group
18:00Aarhus - Silkeborg 0:18'FC Copenhagen - Midtjylland 0:0
DENMARK: Superliga - Relegation Group
18:00Hvidovre IF - Odense 1:2DOMINICAN REPUBLIC: LDF
00:00Atletico Pantoja - San Cristobal 6:022:00Universidad O&M - Delfines Del Este -:-
00:00Vega Real - Cibao -:-
ECUADOR: Serie B
02:00San Antonio - Guayaquil City 2:2EGYPT: Premier League
18:00Enppi - Future FC 0:118:00National Bank Egypt - Al Masry 5:2
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Play Offs
03:30Metapan - Municipal Limeno 0:2ENGLAND: Championship - Play Offs
21:00Leeds - Norwich -:-ENGLAND: Premier League Cup - Play Offs
8'Fulham U21 - Tottenham U21 1:0ETHIOPIA: Premier League
14:00Welayta Dicha - Ethiopia Nigd Bank 0:517:00Fasil Kenema - Wolkite Ketema 1:0
FINLAND: Kakkonen Group C
18:00Hercules - TP-47 1:7GAMBIA: GFA League
73'BST Galaxy - Marimoo 0:176'Falcons - Bombada 0:0
76'Samger - Steve Biko 0:0
18:30TMT - Armed Forces -:-
GERMANY: Regionalliga West
50'Schalke II - Ahlen 2:0GERMANY: Oberliga Schleswig-Holstein
8'Hohenwestedt - Dornbreite Lubeck 0:0GERMANY: Oberliga Hessen
38'Eddersheim - Baunatal 0:0GERMANY: Oberliga Bayern Nord
83'Feucht - Ammerthal 2:4GERMANY: Junioren Bundesliga Play Offs
78'Dortmund U19 - Hertha U19 1:1GREECE: Super League 2 - Promotion Group
15:00AEK Athens FC B - Niki Volos 1:1GREECE: Super League 2 - Relegation Group
15:00Diagoras - PAE Egaleo 1:115:00Olympiacos Piraeus B - Giouchtas 3:1
15:00Panathinaikos B - Panachaiki 0:2
GUINEA: Ligue 1
18:00Milo FC - Sequence -:-18:00Renaissance - Loubha -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
21:00Baltimore - Ouanaminthe -:-23:00Real Hope - Tempete -:-
ICELAND: Icelandic Cup
20:15Keflavik - Akranes -:-21:15Fylkir - Kopavogur -:-
21:15Grindavik - Vikingur Reykjavik -:-
21:30Stjarnan - KR Reykjavik -:-
IRAN: Division 1
16:00Astara - Ario Eslamshahr 3:216:00Damash Gilan - Mes Soongoun 4:1
16:30Khooshe Talaee - Pars Janoobi Jam 0:0
17:45Naft Gachsaran - Naft M.I.S 1:1
17:45Shahin Bandar Ameri - Kheybar Khorramabad 0:1
IRAN: Hazfi Cup
16:45Chadormalu - Aluminium Arak 0:1aet17:30Gol Gohar - Havadar SC 5:0
Extra TimeTractor - Mes Rafsanjan 0:1
18:00Sepahan - Malavan 1:0
IRAQ: Stars League
15:00Newroz - Al Wasat 4:317:15Al Kahraba - Al-Qassim 1:2
ISRAEL: Liga Alef - Promotion Play Offs
17:00M. Kiryat Ata-Bialik - Kiryat Yam 1:0penISRAEL: Liga Alef - Relegation
Break TimeHapoel Bnei Lod - Hapoel Azor 1:1Extra TimeTayibe - Beit Shean 0:0
ITALY: Serie B - Play Out
20:30Bari - Ternana -:-ITALY: Primavera 2 - Play Offs
PenaltiesCremonese U19 - Cesena U19 1:1KAZAKHSTAN: First Division
13:00Aktobe 2 - SD Family 1:413:00Ekibastuz - Altai 0:0
13:00FK Akzhayik - Zhetisay 1:2
15:00Kaspij Aktau - Kaisar Kyzylorda 2 3:1
15:00Khan Tengri - Turkistan 4:0
15:00Taraz - Ulytau 1:2
KENYA: Premier League
14:00KCB - Gor Mahia 0:0KUWAIT: Premier League - Championship Group
90+'Al Qadisiya - Al Arabi 1:120:25Al Salmiya - Al Kuwait -:-
LATVIA: Virsliga
17:00BFC Daugavpils - Metta 4:017:00Tukums 2000 - Grobina 1:2
LATVIA: Latvian Cup
18:00Bauskas - Alberts -:-LEBANON: Premier League - Winners stage
15:00Nejmeh SC - Al Ansar 1:215:00Racing - Al Ahed 1:5
MALAWI: Super League
14:30Mighty Tigers - Baka City 4:1MALI: Premiere Division
18:30CO Bamako - US Bougouni -:-80'Real Bamako - USFAS Bamako 1:1
20:30AS Police - Stade Malien -:-
MEXICO: Liga MX - Clausura - Play Offs
04:05Guadalajara Chivas - Club America 0:0MEXICO: Liga de Expansion MX - Super final
03:00Cancun - Atlante 1:1MEXICO: Liga Premier Serie A - Play Offs
04:00Alacranes de Durango - Los Cabos 0:105:00Tampico Madero - Porto Palmeiras 1:0
MONGOLIA: Premier League
10:15Falcons - Khovd 5:113:15Khaan Khuns-Erchim - Deren 1:6
NIGER: Super Ligue
17:30Olympic Niamey - Douanes Niamey 0:017:30Police - Renaissance -:-
NORWAY: Eliteserien
18:00Bodo/Glimt - Tromso 4:018:00Brann - Sandefjord 2:1
18:00Fredrikstad - Stromsgodset 4:1
18:00Haugesund - Kristiansund 1:0
18:00Odd - Molde 0:4
18:00Rosenborg - KFUM Oslo 1:3
18:00Sarpsborg 08 - HamKam 1:7
18:00Viking - Lillestrom 1:4
NORWAY: OBOS-ligaen
17:00Mjondalen - Asane 2:118:00Aalesund - Sogndal 0:2
18:00Levanger - Ranheim 2:2
18:00Raufoss - Moss 0:2
18:00Sandnes - Bryne 2:1
18:00Stabaek - Lyn 2:2
18:00Start - Egersund 4:3
18:00Valerenga - Kongsvinger 0:2
NORWAY: Division 2 - Group 1
17:00Arendal - Jerv 3:350'Orn - Eik-Tonsberg 1:2
NORWAY: Division 2 - Group 2
14:00Kjelsas - Valerenga 2 3:117:00Strindheim - Tromsdalen 4:1
NORWAY: Division 3 - Group 1
18:00Fana - Ardal 5:018:00Floro - Forde 0:1
78'Froya - Bjarg 0:2
74'OS TF - Stord 3:0
Half TimeDjerv 1919 - Sandviken 1:0
NORWAY: Division 3 - Group 2
18:00Fram - Pors 1:281'Vigor - Staal Jorpeland 2:1
NORWAY: Division 3 - Group 3
18:00Ullern - Nordstrand 1:2Half TimeAssiden - Askollen 1:0
47'Oppsal - Gamle Oslo 0:0
NORWAY: Division 3 - Group 4
74'Rana FK - Mosjoen 0:149'Nardo - Verdal 3:1
NORWAY: Division 3 - Group 5
Half TimeFunnefoss/Vormsund - Bjorkelangen 1:0POLAND: Central Youth League
16:00Pogon Szczecin U19 - Arka Gdynia U19 3:1PORTUGAL: Liga Portugal 2
21:15Penafiel - Torreense -:-RUSSIA: FNL
14:00Tyumen - SKA Khabarovsk 1:016:00Leningradets - Arsenal Tula 1:1
17:00Volgar-Astrakhan - Neftekhimik 1:0
17:30Shinnik Yaroslavl - Akron Togliatti 1:0
80'Torpedo Moscow - Kuban 1:0
SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
17:00Al Taee - Al Fateh 3:18'Al Khaleej - Al Ittihad 0:0
8'Al Wehda - Al Raed 0:0
SERBIA: Super Liga - Championship Group
16:55Radnicki 1923 - Vojvodina 0:048'Napredak - Crvena zvezda 0:3
SOMALIA: National league
14:30Heegan - Sahafi 4:1SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana - Group Stage
00:00Athletico-PR (Bra) - Danubio (Uru) 1:200:00Belgrano (Arg) - Tomayapo (Bol) 1:0
00:00Lanus (Arg) - Metropolitanos (Ven) 5:0
02:00Boca Juniors (Arg) - Fortaleza (Bra) 1:1
02:00Cuiaba (Bra) - Deportivo Garcilaso (Per) 1:1
04:00Cesar Vallejo (Per) - Always Ready (Bol) 2:2
00:00Racing Club (Arg) - Coquimbo (Chi) -:-
SPAIN: Primera Federacion Women - Promotion - Play Offs
52'Espanyol W - CA Osasuna W 2:0SWEDEN: Allsvenskan
52'Brommapojkarna - Djurgarden 0:150'Kalmar - Norrkoping 0:0
51'Malmo FF - GAIS 0:0
50'Sirius - Goteborg 1:0
SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland
53'Varbergs GIF - Hittarp 1:0SWITZERLAND: Super League - Championship Group
20:30Lugano - Winterthur -:-20:30Young Boys - St. Gallen -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
50'Kinondoni MC - Singida Fountain Gate 1:0TURKEY: 1. Lig - Play Offs
16:00Bodrumspor - Boluspor 2:048'Corum - Kocaelispor 1:0
UNITED ARAB EMIRATES: UAE League
16:10Al Ain - Ittihad Kalba 0:1USA: MLS
01:30CF Montreal - Columbus Crew 1:301:30DC United - New York Red Bulls 1:4
01:30FC Cincinnati - Atlanta Utd 1:0
01:30Orlando City - Inter Miami 0:0
01:30Philadelphia Union - New York City 1:2
02:30Austin FC - Houston Dynamo 1:0
02:30Chicago Fire - Charlotte 0:1
02:30Minnesota United - Los Angeles Galaxy 2:2
02:30Nashville SC - Toronto FC 2:0
02:30St. Louis City - Los Angeles FC 0:2
03:30Colorado Rapids - Vancouver Whitecaps 1:0
03:30Real Salt Lake - Seattle Sounders 2:0
04:30Portland Timbers - San Jose Earthquakes 4:2
USA: USL Championship
02:00Birmingham - Charleston 0:1USA: MLS Next Pro
01:30Crown Legacy - Chattanooga 4:1USA: USL League Two
00:00North Carolina FC U23 - West Virginia 2:001:00Southern Soccer Academy - Dothan United 0:0
01:00Virginia Beach - Northern Virginia 1:0
01:30Midwest United - Michiana Lions 1:0
01:30Salem City - Tobacco Road 1:0
02:00Chicago Dutch Lions - Menace 0:5
02:00Sueno - St. Charles 1:2
04:00Davis Legacy - Glens SC 2:2
USA: NISA
00:00Savannah Clovers - Georgia Lions 2:1UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Buxoro - Shortan Guzor 3:015:00Kokand 1912 - Mashal Muborak 3:2
VIETNAM: National League Women
11:00Ho Chi Minh W - Ha Noi 2 W 5:011:00Son La W - Phong Phu Ha Nam W 0:3
WORLD: Friendly International
01:00Trinidad & Tobago - Guyana 2:011:00Bosnia & Herzegovina U19 - Slovenia U19 1:1
11:00Montenegro U18 - North Macedonia U17 3:2
14:00Montenegro U17 - North Macedonia U16 1:2
15:00Argentina U17 - Paraguay U17 1:0
16:30Serbia U16 - Bulgaria U16 2:1
WORLD: Friendly International Women
11:00Czech Republic U16 W - Latvia U16 W 1:011:00Sweden U16 W - Switzerland U16 W 0:1
12:00Austria U16 W - France U16 W 1:0
16:00Belgium U16 W - Germany U16 W 0:4
17:00Portugal U16 W - Ireland U16 W 3:1
ZAMBIA: Super League
15:00Green Buffaloes - Nkana 0:0Bet on Football from your mobile with 1xBet!
Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Flashscore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.com website for technical reasons.