Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS
Football » Today » All Games
Bet on Football from your mobile with 1xBet!
ENGLAND: Premier League
21:00Crystal Palace - Manchester Utd -:-FRANCE: Ligue 1
21:00Lille - Lyon -:-ITALY: Serie A
18:00Salernitana - Atalanta -:-20:45Udinese - Napoli -:-
NETHERLANDS: Eredivisie
20:00Excelsior - Nijmegen -:-ALGERIA: Ligue 1
20:00USM Alger - Kabylie -:-ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
22:00SAP - Swetes -:-00:00All Saints Utd. - Garden Stars -:-
02:00Grenades - Ottos Rangers -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
02:00Quilmes - Alvarado 1:1ARGENTINA: Torneo Federal
00:00Defensores Belgrano VR - Independiente Chivilcoy 1:1ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Fenix - Colegiales -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Berazategui - Leandro N. Alem -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Estrella Del Sur - Nautico Hacoaj -:-20:30Barrancas - Atletico Pilar -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
14:00CA Estudiantes W - Social Atletico Television W -:-ARUBA: Division di Honor - Relegation
22:00Santa Fe - Jong Aruba -:-00:00Atl. Deportivo - United FC -:-
02:00Unistars - Bubali -:-
ASIA: AFC Asian Cup Women U17
10:00North Korea U17 W - South Korea U17 W -:-13:00Indonesia U17 W - Philippines U17 W -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
11:45Oakleigh Cannons - Moreland City -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
12:30Brunswick City - Preston Lions -:-12:30Bulleen - Western Utd. U21 -:-
12:30Kingston City - Melbourne Victory U21 -:-
AZERBAIJAN: Premier League
17:00Sabail - Gabala -:-BRAZIL: Serie A
23:30Botafogo RJ - Bahia 1:223:30Cuiaba - Palmeiras 0:2
BRAZIL: Serie B
00:00Ceara - CRB -:-BRAZIL: Serie C - First stage
00:00Athletic Club - ABC 1:000:00PostponedSampaio Correa - SER Caxias -:-
BRAZIL: Serie D
23:00America RN - Atletico-CE 3:0BRAZIL: Gaucho 2
00:30PostponedVeranopolis - Passo Fundo -:-BRAZIL: Goiano 2
00:00Gremio Anapolis - Ouvidorense -:-BRAZIL: Rondoniense - Play Offs
23:00Uniao Cacoalense - Barcelona RO 0:1BRAZIL: Catarinense U20
20:00Chapecoense-SC U20 - Barra FC U20 -:-BRAZIL: Brasileiro Women
23:00PostponedInternacional W - Ferroviaria W -:-21:30Botafogo RJ W - Corinthians W -:-
00:00Cruzeiro W - Palmeiras W -:-
BRAZIL: Brasileiro A2 Women
20:00VF4 W - Recanto W -:-BRAZIL: Brasileiro A3 Women
23:00Rio Negro W - Porto Velho W 4:220:00Sobradinho W - Acao W -:-
21:00Tiradentes W - Paysandu PA W -:-
BULGARIA: Parva liga - Conference League Group
16:45Slavia Sofia - Arda -:-19:15Botev Plovdiv - CSKA 1948 Sofia -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
16:45As Dgssie - Tourbillon -:-16:45Foullah Edifice - Ascot -:-
16:45Renaissance - Algoy -:-
CHILE: Primera Division
23:30Cobreloa - Everton 1:202:00O'Higgins - A. Italiano 0:5
CHILE: Primera B
23:30Rangers - Curico Unido 2:300:00La Serena - San Marcos de Arica -:-
CHILE: Segunda Division
23:30Trasandino - D. Concepcion 0:102:00San Antonio Unido - Real San Joaquin 2:1
20:00Lautaro - D. Puerto Montt -:-
COLOMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
00:15Santa Fe - Deportes Tolima 1:002:30Once Caldas - La Equidad 2:0
COLOMBIA: Primera B - Apertura
22:00Atletico F.C. - Boca Juniors -:-23:00Inter Palmira - Huila -:-
COLOMBIA: Liga Women
23:00Alianza W - Atl. Nacional W 0:223:00Deportivo Pereira W - Cucuta W 2:1
00:00Ind. Medellin W - Inter Palmira W 2:1
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
23:00Puntarenas FC - Saprissa 0:2CROATIA: 1. HNL Women - Championship Group
17:00ZNK Split W - Hajduk Split W -:-DENMARK: Superliga - Relegation Group
19:00Vejle - Odense -:-DOMINICAN REPUBLIC: LDF
00:00Vega Real - Moca 0:0ECUADOR: Liga Pro - First stage
01:00Emelec - U. Catolica 2:1EGYPT: Premier League
18:00El Gaish - Al Masry -:-18:00Pyramids - Future FC -:-
ENGLAND: League Two - Play Offs
16:00Crawley - MK Dons -:-18:30Crewe - Doncaster -:-
ENGLAND: National League South - Play Offs
16:00Worthing - Braintree -:-ENGLAND: NPL Premier Division - Play Offs
16:00Macclesfield - Marine -:-ENGLAND: Southern League Premier Central - Play Offs
16:00AFC Telford - Leamington -:-ENGLAND: Southern League Premier South - Play Offs
16:00AFC Totton - Salisbury -:-ENGLAND: Isthmian League Premier Division - Play Offs
16:00Chatham - Enfield Town -:-ENGLAND: Premier League 2 - Play Offs
13:00Tottenham U21 - Aston Villa U21 -:-15:00Sunderland U21 - Wolves U21 -:-
20:00Fulham U21 - Nottingham U21 -:-
ENGLAND: Professional Development League
13:00Sheffield Utd U21 - Crewe U21 -:-ESTONIA: Esiliiga
18:00Levadia U21 - Tallinna Kalev U21 -:-EUROPE: Euro U17 Women
15:30Poland U17 W - Belgium U17 W -:-18:30Spain U17 W - Portugal U17 W -:-
GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Dudenhofen - Eintracht Trier -:-GERMANY: Bundesliga Women
19:301.FC Nurnberg W - RB Leipzig W -:-GHANA: Premier League
17:00Accra Lions - Aduana -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Offs
00:00Olancho - Genesis 0:0HUNGARY: Merkantil Bank Liga
20:00Honved - Vasas -:-ICELAND: Besta deild karla
21:15Breidablik - Valur -:-IRAN: Persian Gulf Pro League
15:30Paykan - Aluminium Arak -:-16:40Sepahan - Esteghlal Khuzestan -:-
16:45Nassaji Mazandaran - Persepolis -:-
18:00Foolad - Tractor -:-
18:00Malavan - Havadar SC -:-
18:00Sanat Naft - Mes Rafsanjan -:-
19:00Esteghlal F.C. - Zob Ahan -:-
IRELAND: Premier Division
14:00Drogheda - Dundalk -:-18:00Bohemians - Galway -:-
18:00Shamrock Rovers - Waterford -:-
18:00Sligo Rovers - St. Patricks -:-
20:45Derry City - Shelbourne -:-
IRELAND: Division 1
18:00Bray - Finn Harps -:-18:00Cork City - Wexford -:-
18:00Longford - Kerry -:-
18:00Treaty United - Athlone -:-
18:00UC Dublin - Cobh Ramblers -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Championship Group
19:30Sakhnin - Maccabi Tel Aviv -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Relegation Group
19:30Beitar Jerusalem - SC Ashdod -:-19:30Hapoel Hadera - Maccabi Petah Tikva -:-
ITALY: Primavera 1
13:00Empoli U19 - Sassuolo U19 -:-15:00Lecce U19 - AC Milan U19 -:-
17:00Torino U19 - Sampdoria U19 -:-
ITALY: Serie A Women - Championship Group
18:00Fiorentina W - Juventus W -:-ITALY: Serie B Women
20:30Pavia W - Parma W -:-JAMAICA: Premier League - Play Offs
00:00Arnett Gardens - Cavalier 1:103:00Waterhouse - Mount Pleasant 1:1
JAPAN: J1 League
06:00Verdy - Iwata -:-06:00Vissel Kobe - Albirex Niigata -:-
06:05Gamba Osaka - Cerezo Osaka -:-
07:00Avispa Fukuoka - Kawasaki Frontale -:-
07:00Hokkaido Consadole Sapporo - FC Tokyo -:-
07:00Kyoto - Machida -:-
08:00Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus -:-
09:00Kashiwa Reysol - Kashima Antlers -:-
09:00Shonan Bellmare - Sagan Tosu -:-
10:00Urawa Reds - Yokohama F. Marinos -:-
JAPAN: J2 League
07:00Blaublitz - Kofu -:-07:00Kagoshima Utd - Vegalta Sendai -:-
07:00Kusatsu - Shimizu S-Pulse -:-
07:00Mito - Kumamoto -:-
07:00Oita Trinita - V-Varen Nagasaki -:-
07:00Okayama - Tokushima -:-
07:00Renofa Yamaguchi - Montedio Yamagata -:-
07:00Tochigi SC - Fujieda MYFC -:-
08:00Ehime - Iwaki -:-
12:00Chiba - Yokohama FC -:-
JAPAN: J3 League
06:00Imabari - Toyama -:-06:00Osaka - Ryukyu -:-
06:00Vanraure - Grulla Morioka -:-
07:00Fukushima Utd - Nara Club -:-
07:00Kamatamare - Azul Claro Numazu -:-
07:00Kanazawa - Gainare Tottori -:-
07:00Omiya Ardija - Yamaga -:-
07:00Tegevajaro Miyazaki - Nagano -:-
07:00YSCC - Sagamihara -:-
12:00Gifu - Giravanz Kitakyushu -:-
JAPAN: WE League Women
06:00Albirex Niigata W - Inac Kobe Leonesa W -:-06:00Mynavi Sendai W - JEF United W -:-
07:00Nojima Stella W - Sanfrecce Hiroshima W -:-
07:00Saitama W - Urawa W -:-
08:00Parceiro Nagano W - Beleza W -:-
08:30C-Osaka W - Omiya Ardija W -:-
JAPAN: Nadeshiko League Women
06:00FC Takatsuki Speranza W - Nittaidai W -:-06:00NGU Nagoya W - Kunoichi W -:-
JORDAN: Jordan Cup
17:00Sahab - Al-Faisaly Amman -:-19:45Moghayer Al Sarhan - Al Wehdat -:-
KENYA: Premier League
14:00Tusker - Nzoia Sugar -:-KENYA: Super League
11:00MCF - Nairobi United -:-KUWAIT: Premier League - Championship Group
18:00Al-Fahaheel - Al Kuwait -:-LATVIA: Virsliga
15:00FK Liepaja - Metta -:-LITHUANIA: Lithuanian Cup
18:00Dainava Alytus - Hegelmann -:-18:30Zalgiris - FK Panevezys -:-
19:15VGTU Vilkai - Ukmerge -:-
MALI: Premiere Division
18:30Foot Elite - Stade Malien -:-20:30Koro - CO Bamako -:-
MEXICO: Liga MX - Clausura - Play In
Half TimePachuca - Necaxa 0:0MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offs
00:00Atlante - Tapatio 5:102:05Leones Negros - Atletico La Paz 3:1
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura - Play Offs
02:00Atl. San Luis U23 - Club Leon U23 1:1MOZAMBIQUE: Mocambola
15:00Brera Tchumene - Textafrica -:-NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Offs
00:00Diriangen U20 - Esteli U20 1:2NIGER: Super Ligue
17:30US Gendarmerie - Renaissance -:-NIGERIA: NPFL
17:00Remo Stars - Rivers United -:-NIGERIA: NNL
16:00Ekiti United - Coal City -:-NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership - Conference League - Play Offs
16:00Crusaders - Coleraine -:-NORWAY: Division 2 - Group 1
18:00Flekkeroy - Viking 2 -:-NORWAY: Division 3 - Group 1
19:00Djerv 1919 - Haugesund 2 -:-NORWAY: Division 3 - Group 2
16:00Sandefjord 2 - Sandnes Ulf 2 -:-NORWAY: Division 3 - Group 3
19:00Assiden - KFUM-Kameratene Oslo 2 -:-19:00Ullern - Sarpsborg 08 2 -:-
NORWAY: Division 3 - Group 4
15:00Stromsgodset 2 - Mosjoen -:-NORWAY: Division 3 - Group 5
18:00Skedsmo - Kristiansund 2 -:-19:00Molde 2 - Spjelkavik -:-
NORWAY: Division 3 - Group 6
18:00Ham-Kam 2 - Elverum -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:00General Caballero JLM - Olimpia Asuncion 1:301:30Sol de America - 2 de Mayo 1:0
PARAGUAY: Division Intermedia
23:15Resistencia - Sp. Carapegua -:-PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Grau - Sport Huancayo -:-PERU: Liga 2
19:45U. San Martin - Deportivo Coopsol -:-22:30Llacuabamba - Juan Pablo II -:-
PERU: Liga Women
20:00UNSAAC W - Carlos Mannucci W -:-17:30FBC Melgar W - Killas W -:-
POLAND: Ekstraklasa
19:00Pogon Szczecin - Puszcza -:-POLAND: Division 1
18:00Zaglebie Sosnowiec - Wisla -:-POLAND: Division 2
18:15GKS Jastrzebie - Chojniczanka -:-PORTUGAL: Liga Portugal 2
21:15AVS - Mafra -:-PORTUGAL: Taca Revelacao U23
13:00Santa Clara U23 - Benfica U23 -:-QATAR: Emir Cup
16:15Al-Duhail - Shamal -:-19:00Al Arabi - Al Sailiya -:-
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
16:00AS BNG - Juk -:-19:00JS Talangai - Inter Club -:-
ROMANIA: Liga 1 - Championship Group
20:00Univ. Craiova - FCSB -:-ROMANIA: Liga 1 - Relegation Group
14:00FC Hermannstadt - Poli Iasi -:-17:00UTA Arad - U Craiova 1948 -:-
RUSSIA: Premier League
14:45Ural - Baltika -:-17:00Fakel Voronezh - Zenit -:-
19:30CSKA Moscow - Rubin Kazan -:-
19:30Lokomotiv Moscow - FK Rostov -:-
SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
20:00Al Ahli SC - Al Hilal -:-SAUDI ARABIA: Division 1
17:55Al Adalah - Al Bukayriyah -:-18:30Al Jabalain - Al Ain -:-
19:50Ohod - Al Qadisiya -:-
SCOTLAND: SWPL 1 Women - Championship Group
13:00Rangers W - Celtic W -:-SIERRA LEONE: Premier League
18:30Real Republicans - SLIFA -:-SOMALIA: National league
14:30Midnimo - Jeenyo -:-SOUTH AMERICA: South American Championship Women U20 - Final Group
23:00Paraguay U20 W - Colombia U20 W 1:101:30Venezuela U20 W - Argentina U20 W 2:2
59'Brazil U20 W - Peru U20 W 2:0
SOUTH KOREA: K League 1
07:00Jeju Utd - Daegu -:-09:30Gwangju FC - Daejeon -:-
SOUTH KOREA: K League 2
07:00Cheonan City - Ansan Greeners -:-09:30Seoul E-Land - Cheongju -:-
SOUTH KOREA: WK League Women
07:00Boeun Sangmu W - Changnyeong W -:-07:00Hwacheon W - Gyeongju W -:-
07:00Sejong Sportstoto W - Incheon Hyundai Steel W -:-
07:00Suwon FC W - Seoul W -:-
SWEDEN: Allsvenskan
19:10GAIS - Goteborg -:-SWEDEN: Superettan
19:00Varberg - Trelleborg -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
13:00Ihefu - Namungo -:-15:00Mtibwa Sugar - Azam -:-
17:15Simba - Tabora United -:-
19:30Coastal Union - Tanzania Prisons -:-
TRINIDAD AND TOBAGO: TT Premier League
23:301976 Phoenix FC - Police 3:3TUNISIA: Ligue 2
16:00CO Medenine - Chebba -:-TURKEY: Super Lig
19:00Antalyaspor - Pendikspor -:-19:00Konyaspor - Fenerbahce -:-
TURKEY: TFF 3. Lig Play Offs
15:00Kutahyaspor - Kusadasispor -:-15:00Tokat - Musspor -:-
19:0052 Orduspor - Ayvalikgucu -:-
19:00Anadolu Universitesi - Efeler 09 -:-
UKRAINE: Premier League
12:00Dnipro-1 - Kryvbas -:-17:00Veres-Rivne - Minaj -:-
UKRAINE: Championship Women - Relegation Group
11:00Dyn. Kyiv W - Dnipro-1 W -:-UNITED ARAB EMIRATES: UAE League
16:05Ittihad Kalba - Emirates Club -:-16:05Khorfakkan - Al Ain -:-
18:45Al Bataeh - Al Wasl -:-
18:45Shabab Al-Ahli Dubai - Al Sharjah -:-
USA: MLS
00:45Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 0:0USA: MLS Next Pro
01:00Sporting Kansas City II - North Texas 0:203:00Real Monarchs - Los Angeles FC II 2:3
USA: NWSL Women
00:00Orlando Pride W - Racing Louisville W 1:002:00Bay FC W - Chicago W 1:2
UZBEKISTAN: Super League
15:00Qizilqum - Neftchi Fargona -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Portuguesa - Angostura 2:201:30Puerto Cabello - Carabobo 0:2
VIETNAM: National League Women
11:00Ho Chi Minh W - Ho Chi Minh City 2 W -:-11:00Thai Nguyen W - Son La W -:-
WORLD: Friendly International
16:00England C - Nepal -:-Bet on Football from your mobile with 1xBet!
Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Flashscore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.com website for technical reasons.