Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS
Football » Today » All Games
Bet on Football from your mobile with 1xBet!
EUROPE: Champions League - Play Offs
21:00Bayern Munich - Real Madrid -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Deportivo Espanol - Real Pilar -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Defensores de Glew - Deportivo Metalurgico -:-20:30Juventud de Bernal - Social Atletico Television -:-
ARGENTINA: Reserve League - First stage
20:00Huracan 2 - Boca Juniors 2 -:-20:00Instituto 2 - Rosario Central 2 -:-
ARMENIA: First League
14:00Onor - Alashkert 2 -:-14:00Noah 2 - Nikarm -:-
ARUBA: Division di Honor - Relegation
01:00Real Koyari - Caravel -:-03:00Atl. Deportivo - Caiquetio -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
12:00Maitland - Lambton J. -:-AUSTRALIA: NSW League One
11:30Bonnyrigg White Eagles - Bulls Academy -:-AUSTRIA: Regionalliga West
19:00Saalfelden - Schwaz -:-AUSTRIA: Oberosterreich
17:30Bad Ischl - Oedt -:-20:00Leonfelden - Friedburg -:-
AUSTRIA: Vorarlberg
19:00Lauterach - Nenzing -:-BANGLADESH: Federation Cup - Play Offs
11:00Fortis - Abahani Limited -:-BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
18:00Modrica - Leotar -:-BRAZIL: Serie A
42'Sao Paulo - Palmeiras 0:0BRAZIL: Serie B
54'Mirassol - Ceara 2:0BRAZIL: Serie C - First stage
42'EC Sao Jose - Confianca 0:142'Ferroviario - Aparecidense 1:1
BRAZIL: Serie D
50'Maringa FC - Santo Andre 1:0BRAZIL: Matogrossense 2
01:00Atletico MT - Paulistano FC -:-BRAZIL: Copa do Brasil
00:00Bahia - Criciuma -:-BRAZIL: Copa Espirito Santo - First stage
49'Capixaba SC - Sport-ES 1:0BRAZIL: Brasileiro U20
20:00America MG U20 - Corinthians U20 -:-20:00Santos U20 - Fluminense U20 -:-
BRAZIL: Catarinense U20
20:00Figueirense U20 - Marcilio Dias U20 -:-20:00Nacao U20 - Chapecoense-SC U20 -:-
BRAZIL: Paranaense U20 - First stage
20:30Araucaria U20 - Hope Internacional U20 -:-BRAZIL: Brasileiro A3 Women
84'A. Acreano W - Porto Velho W 0:2CHAD: Premiere Division - LPFN
16:45Agri - Tchad - AS Farcha -:-16:45Aiglons - Tourbillon -:-
16:45Foullah Edifice - AS Psi -:-
CHILE: Primera Division
02:30A. Italiano - Cobresal -:-CHILE: Primera B
02:30Limache - La Serena -:-CHINA: Super League
12:00Shandong Taishan - Nantong Zhiyun -:-13:35Tianjin Jinmen Tiger - Beijing Guoan -:-
14:00Meizhou Hakka - Qingdao West Coast -:-
14:00Zhejiang Professional - Henan Songshan Longmen -:-
COLOMBIA: Primera B - Apertura
22:30Inter Palmira - Atletico F.C. -:-COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offs
03:00Santa Ana - Escorpiones -:-DOMINICAN REPUBLIC: LDF
00:00San Cristobal - Vega Real -:-DR CONGO: Ligue 1 - Relegation Group
13:30US Panda - Tshinkunku -:-15:30Simba - Sanga Balende -:-
ECUADOR: Liga Pro - First stage
02:00EL Nacional - Delfin -:-ECUADOR: Serie B
23:30Cuniburo - Manta -:-EGYPT: Division 2 A - Relegation Group
16:30Aswan SC - Makadi -:-16:30Dekernes - Abu Qir Semad -:-
16:30Nasr Taadeen - Misr Lel Makkasa -:-
16:30Nogoom FC - Asyut Petroleum -:-
16:30Telecom Egypt - Gomhoriat Shebin -:-
ENGLAND: Championship
21:00Coventry - Ipswich -:-ENGLAND: NPL Premier Division - Play Offs
20:45Macclesfield - Worksop -:-20:45Marine - Warrington Rylands -:-
ENGLAND: Professional Development League
14:00Sheffield Utd U21 - QPR U21 -:-15:00Coventry U21 - Cardiff U21 -:-
15:00Peterborough U21 - Millwall U21 -:-
16:00Hull U21 - Ipswich U21 -:-
18:00Fleetwood U21 - Colchester U21 -:-
ENGLAND: Premier League U18
13:00Middlesbrough U18 - Blackburn U18 -:-ESTONIA: Meistriliiga Women
18:00Saku Sporting W - FC Ararat W -:-FAROE ISLANDS: Premier League
19:00Streymur - Klaksvik -:-FINLAND: Kakkonen Group B
18:00Tampere Utd - TPV -:-GERMANY: Regionalliga North
19:00Jeddeloh - Drochtersen/Assel -:-GERMANY: Regionalliga Bayern
18:30Wurzburger Kickers - Bayreuth -:-GERMANY: Oberliga NOFV- Sud
18:15Motor Marienberg - Auerbach -:-GERMANY: Oberliga Bremen
19:00Blockdiek - OSC Bremerhaven -:-19:00Komet Arsten - Union 60 Bremen -:-
19:30TURA Bremen - Woltmershausen -:-
GERMANY: Oberliga Niedersachsen
18:30Rotenburger - Bersenbruck -:-19:00BSV Rehden - Arminia Hannover -:-
19:00Schoningen - Delmenhorst -:-
20:00Heeslinger - Eintracht Celle -:-
GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
18:30RW Koblenz - Arminia Ludwigshafen -:-19:00SpVgg Quierschied - Auersmacher -:-
GERMANY: Oberliga Bayern Nord
19:00ATSV - Eltersdorf -:-19:00Neudrossenfeld - Ammerthal -:-
GERMANY: Oberliga Niederrhein
19:30Schonnebeck - Baumberg -:-GIBRALTAR: National League - Championship Group
21:00Lincoln Red Imps - Mons Calpe -:-ICELAND: Icelandic Cup Women
19:30Haukar W - Grotta W -:-INDONESIA: Liga 1
10:00Dewa United - Borneo -:-10:00FC Bhayangkara - Persis Solo -:-
10:00Madura United - Arema FC -:-
10:00Persija Jakarta - PSIS Semarang -:-
10:00Persita - Bali United -:-
10:00PSM Makassar - RANS Nusantara -:-
10:00PSS Sleman - Persib Bandung -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
16:50Shams Azar Qazvin - Paykan -:-IRAQ: Stars League
14:30Karbala - Al Kahraba -:-17:00PostponedAl Naft - Naft Missan -:-
17:00PostponedAl-Qassim - Al Zawraa -:-
17:00PostponedAl Shorta - Newroz -:-
17:00PostponedDuhok - Al-Hudod -:-
17:00Naft Missan - Al-Qassim -:-
17:00Zakho - Al Minaa -:-
17:00PostponedZakho - Naft Al-Basra -:-
19:15Al Shorta - Al Quwa Al Jawiya -:-
21:30Al Najaf - Al Karkh -:-
ISRAEL: State Cup
18:00Nof Hagalil - Maccabi Petah Tikva -:-JAMAICA: Premier League - Play Offs
80'Portmore - Arnett Gardens 0:003:00Tivoli - Waterhouse -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
16:00Muras United - Talant -:-LIBYA: Premier League
18:00Al Ahly Tripoli - Al-Khmes -:-MEXICO: Liga MX Women - Clausura
42'Queretaro W - Atlas W 0:142'Toluca W - Club Tijuana W 0:0
03:00U.A.N.L.- Tigres W - Necaxa W -:-
03:06Club Leon W - Santos Laguna W -:-
05:06Club America W - Pachuca W -:-
05:10Juarez W - Monterrey W -:-
NETHERLANDS: Derde Divisie
20:00AWC - Blauw Geel -:-NETHERLANDS: Divisie 1 U18 - Spring Season
17:00Vitesse U18 - Feyenoord U18 -:-NIGERIA: NPFL
09:00Bayelsa United - Rivers United 1:0NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership - Relegation
20:45Institute - Ballymena -:-NORTHERN IRELAND: NIFL Championship - Relegation
21:00Armagh - Dergview -:-NORTH MACEDONIA: 2. MFL
16:00Arsimi - Bashkimi -:-16:00Besa 1976 - Ohrid -:-
16:00Detonit Plackovica - Sasa -:-
16:00FK Skopje - Pobeda -:-
16:00Karaorman - Belasica -:-
16:00Kozuf Gevgelija - Novaci -:-
16:00Pelister - Teteks -:-
16:00Vardar Negotino - Osogovo -:-
NORWAY: Nasjonal U19 CL
15:00Viking U19 - Brann U19 -:-NORWAY: Norway Cup Women
18:00Molde W - Kil/Hemne W -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
12'Olimpia Asuncion - Ameliano 0:0PARAGUAY: Division Intermedia
23:15Guairena - 3 de Febrero 1:212'Atl. Tembetary - Independiente FBC 0:0
PERU: Liga 1 - Apertura
03:00Cesar Vallejo - Sporting Cristal -:-PERU: Liga 2
20:00Deportivo Coopsol - Santos -:-22:30Pirata - ADA Jaen -:-
PORTUGAL: Liga Portugal 2
20:45Pacos Ferreira - AVS -:-RUSSIA: FNL
14:00Rodina Moscow - Tyumen -:-SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play Offs
20:45Murata - Tre Fiori -:-20:45San Giovanni - Cosmos -:-
SAUDI ARABIA: Division 1
17:55Al Qadisiya - Al-Qaisumah -:-18:15Al Kholood - Al Taraji -:-
19:50Al Bukayriyah - Al Jabalain -:-
SAUDI ARABIA: King Cup
20:00Al Ittihad - Al Hilal -:-SCOTLAND: SWPL 1 Women - Relegation Group
20:30Aberdeen W - Montrose W -:-SERBIA: Srpska Liga - West
16:00Zlatibor Cajetina - Tutin -:-SIERRA LEONE: Premier League
18:30SLIFA - Bhantal -:-18:30Mighty Blackpool - Kahunla -:-
SOMALIA: National league
14:30Horseed - Mogadishu City -:-SOUTH AFRICA: Premier League
19:30Cape Town Spurs - Polokwane -:-19:30Richards Bay - AmaZulu -:-
SOUTH AFRICA: Motsepe Foundation Championship
15:00Orbit College - Hungry Lions -:-15:00Upington City - Baroka -:-
15:00Venda - Maritzburg Utd -:-
SOUTH AMERICA: South American Championship Women U20 - Final Group
23:00Peru U20 W - Venezuela U20 W 1:612'Brazil U20 W - Colombia U20 W 0:0
04:00Argentina U20 W - Paraguay U20 W -:-
SOUTH KOREA: K League 1
12:30Daejeon - Gimcheon Sangmu -:-12:30Suwon FC - Seoul -:-
SWEDEN: Superettan
19:00Skovde AIK - Oddevold -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
17:00Namungo - Simba -:-TURKEY: 2. Lig White Group
12:00Diyarbekirspor - Bursaspor -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00FC Asgabat - Energetik -:-UGANDA: Premier League
15:00Airtel Kitara - Mbarara City -:-15:00URA SC - Busoga -:-
UKRAINE: U19 League
14:30Ch. Odessa U19 - Shakhtar Donetsk U19 -:-UNITED ARAB EMIRATES: Presidents Cup
17:20Al Wasl - Ittihad Kalba -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
42'Penarol - River Plate 2:0VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
22:00Inter de Barinas - La Guaira -:-22:00Universidad Central - Metropolitanos -:-
VIETNAM: Vietnamese Cup
13:00Nam Dinh - Binh Duong -:-WALES: Cymru North
19:30Caersws FC - Llanidloes -:-WORLD: Friendly International
09:30Jamaica U18 - Ecuador U18 -:-10:00Saudi Arabia U18 - Guatemala U18 -:-
13:00Turkey U18 - Morocco U18 -:-
15:00Mali U18 - Slovakia U18 -:-
WORLD: Club Friendly
18:00Onsala (Swe) - Landvetter (Swe) -:-15:00Kedah (Mys) - Penang (Mys) -:-
Bet on Football from your mobile with 1xBet!
Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Flashscore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.com website for technical reasons.